Skocz do zawartości

Nareszcie mam Sztuke :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięky chłopaki, że mnie oświeciliście, niedaleko mnie mieszka koleś który zajmuje się robieniem rur z kwasówki. A więc kiedy tylko wpłynie mi jakaś kasa udam się do niego i zakupie to co będzie mi potrzebne :lol: Odrazu nasuwa mi się pytanko o jakiej średnicy ma być ten tłumik i ta rurka z dziurkami która idzie przez środek?? Bo pomiędzy to, chyba wełna pójdzie bo tego cuda które użyli na www.dt125.de nie wytrzasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rzaden z forumowych mechaników nie czytal tego tematu. od razu by nas zbluzgali za te tlumiki (samoróbki) :) i za wszystkie nieoryginalne kocowki . ehhh te zjawiska falowe :? chyba wiecie o czym mówie ... :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rzaden z forumowych mechaników nie czytal tego tematu. od razu by nas zbluzgali za te tlumiki (samoróbki)  i za wszystkie nieoryginalne kocowki . ehhh te zjawiska falowe  chyba wiecie o czym mówie ...

Wiemy :roll: ale tak czy inaczej, to pomaga fakt, że do nowego wydechu trzeba postroić silniczek bo sama zmiana wydechu bez regulacji to tak nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Czy koncowke trzeba w jakis sposob wylicz (tak jak dyfuzor)?? Rurka idaca w srodku (ta podiurawiona obwinieta wata) powinna miec taka srednice co rurka laczaca dyfuzor z koncowka (tak??), a jak z obudowa?

Teoretycznie niby tak. Ale jak dasz średnice przlotu 20-22 do 125 to powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, może jestem ciemniak ale nie wiem co to jest zjawisko falowe

poszukaj na forum albo w google.pl => zjawiska falowe :) w skrocie chodzi o to że spaliny "wypluwane" z cylindra odbijaja sie i wracaja do cylindra. nieoryginalne wydechy są obliczone pod inne silniki a samorobki nie sa wogole liczone co zakluca poprawny przebieg spalania i moze powodowac wypalanie tloka a w 4T zaworów :?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że znów powracam do tego tematu jednak ni chciałem zakładać nowego tylko po to aby zapytać się o taką bzdure. W mojej TSce jest pogięta fajera. Poprzeczka jest wciśnięta jakieś 2-3cm. Zastanawiałem się nad fajerą od CRki bo koleś ma na allegro: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48063766

A także nad tą: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48756781

Lub nad tą: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48673462

Powiedzcie mi która z nich była by najlepsza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej z Hondy bym nie wziął bo to jest ze starego motocykla i nie wiadomo czy też jest prosta. Ta druga jest stalowa ale w TS to chyba nie ma znaczenia w dodatku jest nowa czyli w 100% prosta i tą bym wziął.

Ta trecia jest jakas taka wysoka i dziwna - tej też bym nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...