Skocz do zawartości

Organizuje wyprawe Litwa-łotwa-Estonia-Finlandia-Rosja-TANIO


SajGoN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!!!!

 

Sorry ze tyle nie sie nie odzywałem!

 

Jesli chodzi o wydechy głośne to mirek-b12 bez obawy.

Po pierwsze mowi sie zdecydowanym głosem ze to jest IXILL wydech ktory ma nie wiecej niz 80dB i zawsze przekonasz osobe ktora uwierzy Ci i tak gdyz nie zna sie na tym.

 

Mozna tez zrobic sobie "homologacje" na ktorej bedzie napisane marka moto, nr ramy i nazwa wydechu. Łyknie to kazdy.

 

Co do terminu to ustalilem w miare twardy termin 4 lipca.

Czas wyprawy to od 9 - 14 dni w zaleznosci od grupy. Okaze sie w praniu. Ale 9 dni to plan musiałby byc bardzo napiety-do tej mysli juz dojrzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do listy doszły 2 nowe osoby.

Na ta chwile jesli 99% utrzyma sie do 4 lipca to wyprawa bedzie liczyc 7 osob na 4 maszynach, jeszcze jedna maszyna i bylbym HAPPY!!

 

Ale jesli ktos jeszcze chce to nie bede mial raczej sprzeciwow, tylko prosze zwrocic uwage na moje podejscie do turystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i mój Plecaczek :) jesteśmy na tak :) .Więc o ile nic sie wydaży z chęcią dołączymy do twojej wycieczki :( . Kuzyn też ma ochote pojechać i jeżeli nie będzie miał problemu z urlopem (jest w trakcie załatwiania) to się pisze.

 

 

 

nerka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak silnik Bandita 1200 czy GSX 1400-elestyczny na kazdym biegu.

 

Tylko nie wiem czy jesli przesunac wyjazd do przodu, to czy 11 lipca (poniedzialek) nie bylby najlepszy niz 8smy (Piatek).

Jesli wojtalski zarzekasz sie ze pojedziesz to mysle ze moglibysmy poczekac. Jesli bysmy rozpatrywali 8 a 11 lipca to trzeba by bylo wziac pod uwage kiedy bysmy mogli plynac promem do Finlandii.

W tej chwili jestem na etapie orientowania sie na temat konkretnych cen i ewentualnej rezerwacji promu. Moze tak jak jest w przypadku promu do Anglii w godzinach wieczornych prom jest tanszy.

 

Wydaje mi sie ze trzeba zaczac ukladac liste spraw do zalatwienia i szykowac liste do wykupienia wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciagle obserwuje temat ;) niesety nic wiecej niz pisalem wczesniej nie moge napisac.... musicie ustalic konkretne date wtedy bede mogl zalatwiac sobie ewentualny urlop z pracy.... rozpietosc 9-14 dni to tez sporo...

konkrety...mysle ze wszystkim na tym zalezy... :P

pozdrawiam!

mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Ja nadal jestem chetny, ale musze wiedziec jakie konkretnie dni wchodza w gra, a najlepiej pasowałbym mi czerwiec :P , jesli lipiec to poczatek-ten 4 moze byc (przynajmniej na dzien dzisiejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. widze ze termin wyjazdu nie jest taki kokretny.

Ja jaden na 100 procent jesli wyjazd bedzie miedzy 4 a 8 lipca.

Niestety bardziej elastyczny byc nie moge. Akurat jestem w Polsce ale z wiza juz nie powalcze. Ma ktos jakies doswiadczenie? Ja juz wyjezdzam ale zostawiam w Polsce paszport i podpisany wniosek wizowy. Moze ktos mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepi tak jak i wszyscy chetni na 100% musicie albo pofatygowac sie sami albo mi wyslac na adres paszport, zdjece 4x3 cm i 48zł na wize do Rosji.

Nie wiem czy nam sie uda uzyskac wize turystyczna za 48zł czy normalna za 60zł. W przypadku wizy turystycznej jest jeden kruczek.

 

5.Umowк dotycz№ca њwiadczenia usіug turystycznych(voucher turystyczny) i potwierdzenie obsіugi turysty zagranicznego przez organizacjк prowadz№c№ dziaіalnoњж turystyczna – do otrzymania wizy turystycznej.

 

Nie wiem czy dla wszystkich zalatwie sprawe w Warszawie.

Wszyscy chetni na 100% z woj. Łudzkiego, Lubelskiego, Mazowieckiego i Podlaskiego mozecie mi wyslac te zeczy na adres listem poleconym.

Jakie wojewodztwo nalezy do jakiego okregu i kontakt macie tu:

http://www.poland.mid.ru/cons_pol.html

 

Co trzeba miec zeby zlozyc dokumenty na wize macie tu:

http://www.poland.mid.ru/cons1_pol.html

 

Prosze zeby kazdy sciagnal kwestionariusz i wypelnil

http://www.poland.mid.ru/ank_pol.doc

 

A oto stawki za wize:

http://www.poland.mid.ru/kom_05_pol.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary... to sie nie ma na co zastanawiac tylko trzeba przejsc do konkretow.

 

Po rozmowie (GG) z Wojtalskim ustaliłem ze wyjazd jest 8 lipca. Bo jak stwierdził musi sie bronic-przed obraniem go przez profesorów.

 

Ok przechodzac do konkreków, stworzmy wstepna liste:

Lepi (TransApl)(czy odpowiadał by Ci wyjazd 7go? lub 8 go?)

Wojtalski (TransAlp)

Pawlo (WildStar)

BULLSON FOREVER-??????(nie wiem) -to samo pytanie: 7 lub 8 bedzie ok

Darek (nie ma go na forum)- (Honda VFR)

 

Powrót 20 lipca -maz 22 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...