Skocz do zawartości

Kat. A w Krk - os. Zlotej Jesieni - namiary?


Michal_krk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wlasnie rozgladam sie za jakas szkola dla siebie. Problem w tym, ze chcialbym sie faktycznie tam nauczyc jezdzic, poniewaz poki co jedyny dosiadany przeze mnie jednoslad to rower. Przegladajac forum natrafilem na pare enigmatycznych acz pozytywnych wypowiedzi o "Panu Januszu ze Zlotej Jesieni", problem w tym, ze nie bylo napisane nic wiecej. A tak sie jakos dziwnie sklada ze pomysl wloczenia sie po nowohuckim osiedlu w celu prowadzenia poszukiwan nie wydaje mi sie najlepszy, wiec... ma ktos jakies dokladniejsze informacje/namiary na tego czlowieka?

 

Ewentualnie jakies inne DOBRE szkoly w Krakowie?

 

Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30sek

http://tinyurl.com/4pnlm

45sek

http://tinyurl.com/5rc2h

poszukaj wątków na forum: była o tym mowa. a w tej 2 szkole uczył się jeździć kumpel, bardzo był zadowolony z zajęć, zdał za 1 podejściem

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłem się u Janusza, nie podam Ci dokładnego adresu ale mogę naprowadzić. Ma szkołę na Złotej Jesieni koło komisariatu a dokładnie tam gdzie lecznica zwierząt. Bardzo spoko koleś, kiedyś śmigał Gold Wingiem i można się z nim zawsze dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej tez robie prawko A, szkoła nazywa sie Quatro na ul. Dygasińskiego (polecił mi ja znajomy). Po 15 kwietnia zaczynam jazdy i wtedy bede mógł coś więcej powiedzieć. Jedno co jest pewne to bardzo liberalnie podchodzą do swoich kursantów. Ja duzo pracuje i mam mało czasu na wykłady i jakos musimy sobie z tym radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...