Skocz do zawartości

Gilera Arizona- ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: No wlasnie Strzalek na czym polega ten atac?

To to samo co np YPVS yamahy czyli sterowanie wydechem. Każda firma ma na to swoje roziwązanie i nazwe. To tak samo jak z przekładniami na wachaczu honda ma pro-link yamaha monocross a kawasaki unitrak. Przyjeło sie, że i tak praktycznie na kazde sterowanie wydechem ludzie mówią atak ( ja też :roll:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to samo co np YPVS yamahy czyli sterowanie wydechem. Każda firma ma na to swoje roziwązanie i nazwe. To tak samo jak z przekładniami na wachaczu honda ma pro-link yamaha monocross a kawasaki unitrak. Przyjeło sie, że i tak praktycznie na kazde sterowanie wydechem ludzie mówią atak ( ja też )

No to calkiem spoko :clap: . Zaraz mi ten czlowiek od Cagivy wysle filmik jak to lata. Powiedzial ze mi ja za 2000zl pusci (napewno sie cos jeszcze utarguje), takze jakos sie przelece ja obejrzec bo blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak bedzie DT125r z 1996 roku ;) . Kolega sie ulitowal (a wlasciwie jego tata) i pusci mi ja jakby na raty. Tzn najpierw 3000zl a potem 1000zl. Kupiec juz ogladal Ts, jest nia zachwycony i najpozniej za tydzien po nia przyjezdzie. Dzieki wszystkim za pomoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak bedzie DT125r z 1996 roku ;) . Kolega sie ulitowal (a wlasciwie jego tata) i pusci mi ja jakby na raty. Tzn najpierw 3000zl a potem 1000zl. Kupiec juz ogladal Ts' date=' jest nia zachwycony i najpozniej za tydzien po nia przyjezdzie. Dzieki wszystkim za pomoc :lol:[/quote']

Gratulacje. Dt to dobry motcykl i 96 to całkiem swierzy rocznik. Jezeli go dobrze odblokujesz i zrobisz kilka trików okaże sie dobry i mocny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Dt to dobry motcykl i 96 to całkiem swierzy rocznik. Jezeli go dobrze odblokujesz i zrobisz kilka trików okaże sie dobry i mocny

Odblokuje odrazu ;) . Chociaz nawet na 100% nie ruszanym wydechu ciagnie fajnie. Strzalek: O jakich trickach mowa?? :lol: Bo domyslam sie ze nie chodzi o Backflipa czy kiss of death hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Dt to dobry motcykl i 96 to całkiem swierzy rocznik. Jezeli go dobrze odblokujesz i zrobisz kilka trików okaże sie dobry i mocny

Odblokuje odrazu ;) . Chociaz nawet na 100% nie ruszanym wydechu ciagnie fajnie. Strzalek: O jakich trickach mowa?? :lol: Bo domyslam sie ze nie chodzi o Backflipa czy kiss of death hehe

Jak już bedziesz miał to pogadamy a co do wydechu na miała chyba orginalny na fotce, więc trzeba coś z nim zrobic bo inaczej motocykl nie pokaże tego co potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba zrobic cały wydech bo inaczej nie ma sensu.

Co do trików które bedziecie w stanie sami zrobic to jest splanowanie głowicy o 1,2 mm ( dla pewności spytam sie jescze mechanika o ile) i później trzeba tylko troszke pobawić sie z dziurkami w tych ychwytach c z góry silnik trzymaja. Druga sprawa to wałek wyrówoważający ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek nie mówie o jeździe w mieście' date=' tylko o takiej bardziej terenowej jeździe.[/quote']

Napisałes

DT125 jak jest odblokowana i dobra to 6 litrów bieże minimum

Nie było nic o jeździe trenenowej.

U mnie max w terenie to było koło 7 litrów a min nie wiem bo nie jeździłem tam powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było nic o jeździe trenenowej.

U mnie max w terenie to było koło 7 litrów a min nie wiem bo nie jeździłem tam powoli.

No to chleje jak moja Ts-ka ;)

Najpierw trzeba zrobic cały wydech bo inaczej nie ma sensu.

A czy Dt ma wyciszony dyfuzor ta kurewska wata?? :lol: Po odblokowaniu jest duzo glosniejsza? Bo jak na TS jezdzilem ostatnio to zauwazylem ze ludzie uszy zatykaja jak ich mijam na wysokich obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...