Skocz do zawartości

Potrzebny tłukim do DT 125 R


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie kupię tłumik do DT 125 R, tuningowy bądź oryginalny...jechałem sobie dzisiaj w lesie, a tu nagle trzy strzały i maszyna zgasła, patrze co jest grane a tu mi tłumik rozsadziło...pękł skubany, więc jeśli ktoś ma coś takiego na sprzedaż albo wie gdzie można dostać do piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię tłumik do DT 125 R, tuningowy bądź oryginalny...jechałem sobie dzisiaj w lesie, a tu nagle trzy strzały i maszyna zgasła, patrze co jest grane a tu mi tłumik rozsadziło...pękł skubany, więc jeśli ktoś ma coś takiego na sprzedaż albo wie gdzie można dostać do piszcie!

Hahahahaha :) . Powiedz czy chodzi o caly dyfuzor czy o sama koncowke. Nie da rady pospawac? Koncowka wbij od jakiegos crossa setki a dyfuzor musi byc orginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o samą końcówkę, a rozsadziło go bo był już kiedyś spawany prze jakiegoś poprzedniego właściciela...

NO to tak jak mowilem. Ona nie musi byc super wyliczona. Znajdz jakas przelotowke od sprzeta typu Cr czy YZ i bedzie jeszcze lepsza od seryjnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o samą końcówkę, a rozsadziło go bo był już kiedyś spawany prze jakiegoś poprzedniego właściciela...

NO to tak jak mowilem. Ona nie musi byc super wyliczona. Znajdz jakas przelotowke od sprzeta typu Cr czy YZ i bedzie jeszcze lepsza od seryjnej :)

Racja jak juz masz kupywac koncówke to lepiej brac sportową czylu przelotową. Cena pratycznie bedzie taka sama a moc i dzwięk bedzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio dzwiek sie poprawi?? bo wydawalo mi sie ze te przelotowe bardziej "pierdza" :) kiedys przekładalismy z kumplem koncówki z dt 80 i odwrotnie. aprilla jako oryginal miala przelotowke a dt wiadomo - zatkany na maxa. i po zamianie tlumików aprilka wydobywala z siebie dzwiek podobny do dt a dt do aprilki. no i trzeba przyznac ze dzwiek na zatkanym tlumiku był w kazdym ze sprzetow duuuuzo ladniejszy ....

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio dzwiek sie poprawi?? bo wydawalo mi sie ze te przelotowe bardziej "pierdza" :) kiedys przekładalismy z kumplem koncówki z dt 80 i odwrotnie. aprilla jako oryginal miala przelotowke a dt wiadomo - zatkany na maxa. i po zamianie tlumików aprilka wydobywala z siebie dzwiek podobny do dt a dt do aprilki. no i trzeba przyznac ze dzwiek na zatkanym tlumiku był w kazdym ze sprzetow duuuuzo ladniejszy ....

To zależy jescze na jaką koncówke trafi. Czasem sie zdarza ze tez przlotowe są tak samo ciche jak orginał i bardzo ładnie brzmią. Ja miałem w DT 125 koncówke od yz 250 - przelot ten sam co w 125 tyle ze jest wikesza. Efekt był taki że motocykl był bardzo cichy ( czasem za cichy) i mial bardzo ładny dzwiek, w Drugiej DT miałem arrowa i juz nie było tak fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kto jaki dzwiek lubi, ja natomiast wybebeszylem oryginalna koncowke , zrobilem z niej przelotowa :roll: spodziewalem sie glosnego dziwieku (cos ala dt bez koncowki) natomiast pazurki i piekny dzwiek pokazuje dopiero powyzej 6 tys. dla mnie bardzo przyjemny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku w dt 80 jeździłem na oryginalnym układzie wydechowym.A potem sobie założyłem dyfuzor i wydech Giannelli i różnica jest ogromna DT chodzi jak typowa crossówka 125 zrobiła się wżawsza,i moc zwiększyła się znacznie, jest wyczuwalna.Więc warto zakładać tuningowe układy wydechowe.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam pusty dyfuzor i 100% przelotowke robiona przez mojego kolege :lol: . Sprzet chodzi jak rasowy cross i jest rownie glosny co mi sie podoba :). Po prostu zero basu i piekny metaliczny dzwiek!! Polecam taki zabieg w kazdym sprzecie bo u mnie dalo to naprawde wiele mocy (nie wiem czy nie wiecej niz zestaw tuningowy na 70cc. Podziekowania dla Strzalka za sklonienie mnie do oproznienia gruszki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oproznienie gruszki powiadasz  :lol:  hm kuszace tzn mam zamiar to zrobic niedlugo , moj wujek ma warsztat i tam spawacz robi czary z mleka:P . Co jest kokretniej w gruszce?? W dt pewno jakas blokada ... :roll:

Jedną zwężke masz przy samym cylindrze - powinienes ja wyjąć z łatwością. To jest blokda która bardzo często nawet niemcy zdejmuja bo jest to proste.

Nastepne 2 sa w najgubszym miescu tzn sa tam 2 takie półksiężyce i do tego siatka z wata która ogranicza hałas - po jej wyjęciu masz taki metaliczny głos jak w crosówkach i daje też to że rura w tym miescu ni jest az taka goraca ale bardzo hamuje silnik.

Fotki wysłałem Ci na maila żebys wiedizał gdzie ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli ze po wybebeszeniu dyfuzora, mniej sie grzeje?

 

chodzilo Ci o to ze te bebechy powoduja to ze ruła jest cieplejsza oraz hamują silnik? bo tak to zrozumialem:lol:

 

ja w swojej chetnie sam bym wybebeszyl tylko ze kolega ktory ma migomat bierze obecnie antybiotyki i chodzi o kulach :cry: i tak az do maja :x a nie mam pojecia gdzie mi jeszcze moga to jeszcze pospawac :?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...