Skocz do zawartości

Imprezka dla dzieci z Domu Dziecka w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wychowawcą w jednym z Domów Dziecka w Łodzi i chciałbym się zorientować czy sporo byłoby osób na motorach aby w okolicach 15 maja zorganizować dla nich imprezkę.

W zasadzie polegałaby ona głównie na przyjechaniu pod Dom Dziecka i tam coś bym wymyślił (wszystko zależy od liczby zainteresowanych).

Wiem jaka atrakcją dla dzieciaków jest samo obcowanie z bliska z motorami a możliwość posiedzenia trchę na nich to dodatkowa frajda.

R aczej o jeżdżeniu z dziećmi nie ma mowy bo Dom jest w parku a tam jeździć nie wolno.

Nie ukrywam że sponsorzy byliby mile widziani (plakaty, breloczki, koszulki itp. itd)

Czekam na sygnały i w razie co będę pisać na bierząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym dołączył do tej akcji. Nie mam wielkiego harleya czy jakiejś maszyny o 1000 pojemności ale chetnie bym przyjechał. Tylko szkoda że to tak daleko. Spróbuj porozumiec sie z kimś z Warszawy tam jest dużo motocyklistów od nas z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JEST JUZ TERMIN IMPREZKI!!!

Planujemy (tzn. ja i inni wychowawcy z mojego dd) zorganizowac wyjazd dla dzieci na pierwszy weekend wrzesnia gdzies w okolice LodziZjazd braci motocyklowej ma byc dla dzieciakow niespodzienka i planuje abysmy spotkali sie w Lodzi wi wspolnie dojechali na miejsce.

Godzine spotkania i miejsce jeszcze zaproponuje, ale termin jest na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nie myle to motobajzel tez jest w ten weekend.

Niemniej nawet jek nie bedzie sie pokrywa to terminu juz zmienic nie mozemy bo wszelkie zamowienia noclegow dla dzieciakow i inne takie sa robione juz na ten termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...