Skocz do zawartości

Imprezka dla dzieci z Domu Dziecka w Łodzi.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez bardzo chetnie zapisze sie na zdjecie na plytce. Jak bedziesz w Lodzi daj sms-a 501066466.

LUDZISKA!!! JESTESCIE WSPANIALI. WIELKIE, WIELKIE I JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKUJE W IMIENIU MOIM JAK I DZIECI.

IMPREZKA BYLA FANTASTYCZNA. NIEBAWEM PRZESLE WAM ZDJECIA KTORE POROBILEM ( A W ZASADZIE ROBILA JE KAROLINA - PEWNIE NIEBAWEM DOLACZY DO GRONA FORUMOWICZOW).

JESZCZE RAZ GIGANTYCZNE DZIEKUJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Fajne i dość spontaniczna impreza . Dzieciaki miały ubaw i to jest widać zdjęciach. Chyba najlepiej podobało się im dosiadać motorki i odkręcić manetkę :-D do cudownego ryku wysokich obrotów.

Spróbuję przesłać kilkanaście zdjęć na maile, które podaliście, bo nie mam dostępu do serwera.

 

Pozdrawiam

Darek Virago 535

 

[ Dopisane: 05-09-2005, 09:34 ]

Są trzy paczki ze zdjęciami . Duuuże więc nie wiem czy nie zawalę Wam skrzynek. Jak możecie to umieście je na jakimś wspólnym serwerze ....

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja siwy.

następnym razem musimy sie zgadać i wykupić siobie domki na nocke :P

i gdy dzieci pojadą to my przestaniemy dawać dobry przykład :P

 

Racja Panie Proc może będe miał ten zaszczyt i napijesz sie ze mną nie tylko piwa ,ale i wudeczności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZECIEZ NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE ZEBY ZA JAKIS CZAS POWTORZYC IMPREZKE I ZOSTAC NA NOC JAK JUZ DZIECI NIE BEDZIE.

ZARAZ WRZUCAM ZDJECIA NA DOBREBOPOLSKIE.COM BO W PRACY PADL MI KOMP.

 

[ Dopisane: 07-09-2005, 17:31 ]

No i wyszlo na to ze zdjecie zrzucam na serwer w kawiarence bo w pracy komp mi padl a u znajomych zawsze cos nie dzialalo.

Mam nadzieje ze zrbie to dobrze i bedziecie mogli fotki wreszcie obejrzec.

 

[ Dopisane: 07-09-2005, 17:55 ]

Zdjecia sa na http://jarek.jan.fajnafotka.pl wreszcie sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 07-09-2005' date=' 17:55[/i'] ]

Zdjecia sa na http://jarek.jan.fajnafotka.pl wreszcie sie udalo.

Fotki mniód malina :evil: Mój film też gotowy. Zrobiłem 2 w rozmiarach 120 i 240 MB. Generalnie są tam głównie dzieciaki śmigające na sprzętach i kręcące manetkami no i PROC na swoim wehikule :) Jarek będziesz w Aleksandrowie w sobotę? To podjadę z paroma płytkami dla chętnych. Jeśli ktoś ma jakieś wolne miejsce na serwerze to wrzucę.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...