Skocz do zawartości

uważajacie po zimie....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pewnie nie jestem jedyny który po dłuższym zimowym czasie wsiadł już na moto i zaczął coś tam śmigać, i który już zobaczył że po zimie trzeba się od nowa dopasować do moto, ale uważajcie...

Wyjechałem sobie na Kraków, obwodnica ( tu troszke wcisnąłem), później pojeżdziłem sobie troszke między katamaranami co chyba sprawia mi największą przyjemność, i chyba poczułem się znowu Panem i Władcą na dwóch kołach... jechałem sobie Wielicką i chciałem zjechać słimakiem na Bieżanów do kumpla podrażnić go troszkę moją błyszczącą maszynką - zjeżdzam na ślimak, a ten jest tak zaciśnięty że moje 60 km/h coraz bardziej zbliża mnie do gleby - miałem tylko dwa wyjścia - albo hample na maksa i przy odrobinie szczęścia skończyło by się na startym motorze, skórze i urażonej dumie, albo jechać przed siebie przez krawężniki z nadzieją z przeciwka nie zobacze żadnego innego samochodu, albo że ktoś zauważy mnie walczącego z zakrętem...wybrałem to drugie wyjście - skończyło się na przytartej feldze, przyciętej oponie, mokrych plecach i tzręsących się nogach :-))))))

Ja miałem szczęście, ale dzień wcześniej widziałem na rondzie Grunwaldzkim kolesia, który miał go mniej - piękne Kawasaki, chyba ZX9R, z tego co widziałem prawie nówka (przynajmniej przed glebą...:-() stał już (dzięki Bogu, że stał) z glinami, a obol jego Bike - pościerany niemiłośiernie - mówię Wam aż się serce kroiło z żalu - gość pewnie po raz pierwszy po zimie wyjechał i coś takiego !

 

Uważajcie na sienie i po zimie jeździjcie powoli - aż znów odzyskacie czucie motocykla - nie warto ryzykować !!!

 

No i oczywiscie uwazajacie na katamaraniarzy - oni jeszcze nie do konca wiedza, ze My nie wymarlismy, a zima sie juz skonczyła :-)

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem prace drogowców: wypełnianie dziur czymś co wystaje 1,5 cm ponad asfalt i posypywanie tego piaskiem :/ do tego zdrapki, a ostatnio star co miał czyścić drogę z błota i innych takich równiutko rozkładał cały materiał spod krawężnika na swoim pasie ruchu, włosy się jeżą na głowie i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jechałem do domu na święta, co prawda konserwą (i całe szczęście chyba). Droga Staszów-Opatów (świętokrzyskie). Na całym odcinku dziury po 20-30 cm głębokie, czasem na całej szerokości jezdni. Brak mi słów.

Pozdrawiam.

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...