Skocz do zawartości

Prawdopodobienstwo zdania?


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak :D

teoria - 1 blad na kazda kategorie - zdane

B - oblane na luku

A - zaliczone :D

 

Podpisalem taki papierek, ze rezygnuje z B i prosze o wydanie A.

Podobno przy odbiorze prawka mam sie upomnie o ksero dokumentow i dopiero moge isc zdawac B.

 

Ludzie drzyjcie - za jakies 3 tyg wyjezdrzam :P

 

PS: A podobno sie nie da zdac od strzala ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spoko mozesz zdac wszystko za 1 razem, bynajmniej ja mialemtaka okazje. Na kat. A to jest male piwo, choc z placu gosc na moim egazminie oblal 5 osob z 8. Na miescie tez jako mi sie udalo :D. Jak jezdziles wczesniej troche na moto to nie powinienes miec klopotow (ja jezdzilem ok 10 roku zycia) i zdalem bez problemu. Niestety poczulem sie za pewnie i oblalem na samochod!! Za co?? Nie zapialem pasow bezpieczenstwa (gosc powiedzial mi o tym jak wracalismy z miasta do osrodka :twisted: ). Zaq drugim razem nie mial juz watpliwosci ze cos bylo nie tak 8). Dlatego ja sadze ze jak dobrze jezdzisz to spoko zdasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja mam od stycznia prawko na kat. B , a wiadomo ciepło moto wyszykowane choc nie mam katA ale zrobiłem juz 1600km i zaliczyłem bemowo zupełnie sam udało sie ale teraz juz chce prawko robic bedzie spokojnie tylko w moim przypadku to płaciłem za KAT . B a kurs na kat A gratis znaczy kursu nie miałem wcale !!! ale niby godziny wyjezdzone, tak czytam i sie obawiam , od dawna jezdze motorami no teraz juz mam motocykl INTRUDERA i naprawde obawiam sie tego egzaminu bedzie ok czerwca , jak wam sie wydaje czy dam rade bez kursu???? nawet nie wiem co i jak na placu!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...