Skocz do zawartości

Dziura w baku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug mnie najszybszy sposob jednoczesnie tani i prosty to zalepic dzure zywica z wloknami,oczywiscie po uprzednim oczyszczenu baku,no i potem wlac troche do srodka tak zeby osadzila sie na sciankach,zapobiegnie to korozji i zalepi inne male dzurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast srubek gwozdzi itp rzeczy lepiej wrzucic potluczone szklo takie jak z szyby samochodowej

 

masz racje. troche szkla z sekurit ki, siatka do mocowania bagazu, betoniarka i heja. nie ma szans zeby cos zostało nie wyczyszczone.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Monia a myslalem ze ta dziurka sie nie rozrosnie, a jak ma 3-4 mm to juz tragedia, polecam twarde lutowanie i nie sluchaj pgr-a ze bedzie sito, to moze w jego piaskowanym zbiorniku ;) , jak zbiornik zalany paliwem i nie ma dziur (jak w Twoim) to nie ma prawa rdzewiec. A jak juz rdzewieje to tylko w miejscu dziur. Daj do polutowania i bedzie GIT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Monia a myslalem ze ta dziurka sie nie rozrosnie' date=' a jak ma 3-4 mm to juz tragedia, polecam twarde lutowanie i nie sluchaj pgr-a ze bedzie sito, to moze w jego piaskowanym zbiorniku :P , jak zbiornik zalany paliwem i nie ma dziur (jak w Twoim) to nie ma prawa rdzewiec. A jak juz rdzewieje to tylko w miejscu dziur. Daj do polutowania i bedzie GIT :P[/quote']

 

Red, ta stara dziura jak ją zakleiłam poxipolem nie przeciekała, tylko na spodzie od wewnętrznej strony zrobiło się sporo małych dziurek:( i to od rdzy, bo tylko w miejscach gdzie się jej najwięcej osadzało. Ale znajomy już mi pospawał i może nie wyglada pięknie ale bak już jest szczelny ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz dostep do archiwalnych numerów czasopisma "AUTOMOBILISTA' to tam na ten temat jest cały artykół' date=' od czyszczenia po zabezpieczenie antykorozyjne. no chyba ze zapodasz maila to wysle ci bo mam skana.[/quote']

Ja bardzo chetnie zobacze ten artykuł. Mój e-mail [email protected]

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie zobacze ten artykuł

 

a prosze cie bardzo.

 

peeeees

 

duzy plik bo w pdf 2,8MB

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...