Skocz do zawartości

Dt...on umarl:(


Rekomendowane odpowiedzi

Wazzabii tam nie ma przerywacza ' date=' tam zapłon sam się ustawia.[/quote']

 

sorry za pomylke, kiedys kumplowi simson nie odpalal bo przerywacz od swiecy (czy to sie cewka zaplonowa nazywa) byl popsuty

tak mi sie skojarzylo

 

przypomnialo mi sie ze kumpel w MTX80 mial problem z tym ze mu sie caly czas zalewal i z gaznika benzyna cieknela, bo zaworek iglicowy sie zuzyl i caly czas dostarczal benzyne i nie mogl odpalicm sprawdz moze ci plywaki zalalo i nie zamykaja doplywu benzyny jak gaznik jest pelen albo sie po prostu zaciely plywaki

 

symptomy sa podobne, kumpel kupil nowy zaworek (to jest wielkosci 1cm grubego gwozdzia, i zabulil 100zl a dostal to po 3 miechach bo najpierw zamowil przez Yamahe to czekal 1,5 miecha bo niby z japoni paczka szla, a pozniej sie wkurzyl i kupil gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi thor'sie można włożyć przepustnice odwrotnie,kto ma dt to wie.

Ja tez mam DT :twisted: ,wlozyć to napewno sie da tylko ze od razu widać ze est źle 8), rzynajmniej dla standardowego Mikuni

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zgubilem zaworek regulujacy doplyw paliwa do gaznika :) :? :x :cry: :oops: :) Nie wiecie od jakiego motocykla to moze pasowac?Przypominam ze motor to dt 80lc2 z 95 roku.Pomocy.A moze znacie jakies sklepy internetowe ktore maja cos takiego :?: :!: POMOCY!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj przy rozbieraniu gaznika na zaworek iglicowy pod plywakiem (zamykajacy i otwierajacy doplywa paliwa) gdyz z doswiadczenia wiem ze lubi on wypadac, a ze jest maly trudno go znalesc (kupic tez)  

WIdzisz dtworior- ostrzegalem. Pewnie bedziesz musial kupic caly gaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel musial takie cos kupic bo mu sie zuzylo, zaplacil razem z przesylka troche ponad 100zl (kupowal do Hondy MTX80

a jest to o wymiarach 1cm dlugosci i 2-3mm srednicy

 

chyba o tym samym mowimy ?

 

ten zaworek reguluje doplyw paliwa do gaznika i jak jest pelny to plywaki sie podnosza wraz z tym zaworkiem iglicowym i zamykaja doplyw paliwa, zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zaworek reguluje doplyw paliwa do gaznika i jak jest pelny to plywaki sie podnosza wraz z tym zaworkiem iglicowym i zamykaja doplyw paliwa, zgadza sie?

Tak, dokladnie o tym mowa. Czasem to jest zaczepione o plywak (chyba wlasnie w DT :roll: ) i wtedy jeszcze jakos sie trzyma, ale jak tylko sie opiera na plywaku to jak ktos nie wie jak jest zbudowany gaznik moze to zgubic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zaworek reguluje doplyw paliwa do gaznika i jak jest pelny to plywaki sie podnosza wraz z tym zaworkiem iglicowym i zamykaja doplyw paliwa, zgadza sie?

Tak, dokladnie o tym mowa. Czasem to jest zaczepione o plywak (chyba wlasnie w DT :roll: ) i wtedy jeszcze jakos sie trzyma, ale jak tylko sie opiera na plywaku to jak ktos nie wie jak jest zbudowany gaznik moze to zgubic...

o jeju! zgubilem!nie wiem jak jest zbudowany gaznik! :cry: Strzalek dzwonilem,koles chce sprzedac caly silnik.aha co powiecie o tym?http://allegro.pl/show_item.php?item=46680917&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. zaworek by pasowal z takiego moto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa zaworek iglicowy?Dobrze mowie?Bo znalazlem takie cus za 15 zl z calym gniazdem ale nie wiem czy to jest to?Spece jak myslicie? 8)Jeden Gosc powiedzial mi ze bedzie pasowal ten zaworek od simsona bo jemu sie raz tez zgubil wyszukal gaznik od simsona wkrecil i gralo wszystko? :) Zda to egzamin?Bo dzwonilem w czwartek do faceta ale cos nie przesyla wiec olał go :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...