Skocz do zawartości

Baaaardzo proszę o POMOC!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem, że ten temat już był naście razy wałkowany, ale bardzo proszę!!!! Jutro wybieram się oglądać DT125R z 98-ego roku..... I mam to pytanie... Na co mam szczególnie zwrócić uwagę? Założyłem ten temat, bo może akurat DT z 98-ego ma coś w sobie (w co wątpię) na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę. A nawet jeżeli nie...

Dodam, że DT ma 19 tysięcy przebiegu, jest zablokowana, wymienione płyny i świeca, sprowadzona z Niemiec.

SERDECZNIE PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ I POŚPIECH... :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zablokowana to juz 50% ze silnik jest spoko :D. Z reguly motocykle po takim przebiegu zablokowane maja silniki w idealnym stanie (moja Ts-ka ma chyba jeszcze dziewiczy :D ). Sprawdz podstawowe rzeczy. Czy rama nie jest krzywa, luzy na lozyskach kol i glowki ramy, posluchaj czy w silniku nic nie stuka itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze mówiac to dt nie ma chyba słabych punktów , przynajmniej ja takich nie odnotowalem 8) wszystko zalezy od stanu, ale najwazniejsze są papiery i to zeby była prosta. jak to bedzie ok to sprawdzasz cala reszte , ale to juz jest opisane w jednym z tematów (chyba nawet przyklejonych)

 

pozdrawiam i życze powodzenia w wyborze odpowiedniej sztuki :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź luzy na zawieszeniu i posłuchaj czy slinik chodzi cicho- nie chodzi ty o odgłos z wydechu tylko o prace silnika. posłuchaj czy nic nie stuka.

 

ps jak ktos ma motocykl do oglądania to za krate specjali obejrze go dokładnie i napeno starguje kilka zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...