Skocz do zawartości

500zł i 10 punktów karnych


speedy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w papierach zostaja Ci tylko i wylacznie wyroki w sprawach karnych , a nie o wykroczenia jakimi sa mandaty.

Jak przegrasz w sadzie , to bedziesz najprwdopodobniej musial zaplacic koszta sadowe (ile i czy zalezy od sedziego).

Ja wygralem wszystkie sprawy (wg Policji beznadziejne) a ze 4 mandaty w ten sposob mi sie przedawnily (i to jest drugi plus brania sprawy do sadu)  :)

 

dzieki za info :)

jka mozesz to na PW powiedz mi jak sie tlumaczyles w sadzie ;) cos czuje ze moze mi sie to przydac w tym sezonie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu nie ma prawa ci wlepic mandatu za predkosc, jezeli "on jechal radiowozem 150 a ty go mijales". Mowisz ze ty na blacie miales 70, a liczniki w polonezch lubia oszukiwac ( :roll: ) i tyle rozmowy. Jezeli nie mial kamerki w radiowozie to nie placisz. Jedyne co ci moze dowalic jak jest strasznie wredny, to za brawurowa jazde, ale nie moze ci dac za to wiecej niz 5 pkt i 250 zeta jezeli sie nie myle. Tak przynajmniej bylo kilka miesiecy temu. Jak podpisales to pewnie sie juz nie da nic zrobic, ale sproboj pogadac z kims kto sie zna, moze cos jeszcze wykombinujez.

 

Pozdro i mniej radiowozow na drodze :) 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"on jechal radiowozem 150  a ty go mijales".

 

nie wiem jak taki policjant miał by stwierdzić prędkość podczas mijania, pozatym nawet jak ma kamerkę to jest to ułamek sekundy kiedy się z kimś mijamy, zanim gość zahamuje zawróci i nas dogoni to juz nas nie będzie gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze maja zasade "w grupie razniej", kiedys typ bez rejestracji podjechal, policjant <b>obrzedl<B> motór w jedna i w druga i nic.....pozniej przyszedl z 2 kolegami i sie przyczepil .....moze dlatego ze niewygladal na stroza prawa :):D:D tzn byl hudy i niewysoki, moze bal sie ze go wysmieja?

 

fakt>niektorzy sa calkiem ok...

 

to fajnie ze ci "obrzedl"

 

---------

 

ja kiedys jechalem cos pod 3paki i mi machneli lizakiem, oczywiscie zatrzymalem sie w miejscu prawie ze i tez mi dali mandat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczcie na to ze jak nie zaplacicie to nikt sie nie upomni o niego. Do mnie przyszedl komornik w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy juz dawno zapomnialem o tym mandacie. Chyba bylo to po 7 moze po 8 miechach po otrzymaniu mandatu. Dobra sciemia nigdy nie jest zla, ale na niewszystkich dziala, raz nawet mimo zegarowej pol-godzinnej gadki na drodze o dupie marynie , gdy juz myslalem ze ujdzie plazelm dostalem 100zeta i 5pkt :/ mialem juz cieplo bo zostalo mi tylko wtedy 9pkt do wykorzystania ;)

 

nie ma sie czym przejmowac, speed-ujesz bierzesz cale ryzyko na siebie, bezsensu pozniej skomlic jacy to niedobrzy policjanci. Poprostu sa ludzi i taborety - nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Rozwiazania zawsze sa 3:

a) nie speedujesz - nie ma problemu

B) speedujesz - placisz

c) speedujesz - uciekasz albo uciekniesz albo nie

 

Kazdy wie jak ma postapic, kazdy ma swoj rozum i wie co dla niego bedzie najlepsze. Jak ktos chce uciekac niech pamieta ze moze skonczyc sie roznie

 

napisalem, przeczytalem i sie pod tym podpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...