Skocz do zawartości

TYLKO DO JEŹDŹCÓW VIRAFO 535-GUMKI......znuffff.....


eric535
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Chlopaki doradzcie bo od miesiaca chyba czaje sie na oponki i wybrac cos nie moge :/ Dupa ze mnie chyba, kasy niewiele i chce to dobrze zainwestowac.

Mysle o:

- Dunlopie F14

- Michelin Commander

- Avon Roadrunner

- Avon Roadrider

- Bridgestone L303

Problemy: Avony sa dedykowane raczej do sportowej turystyki niz na choppera. Dodatkowo (Avony i Bridgeston) sa TL i nie wiem do konca jak to sie bedzie sprawowac z dentka w srodku :/

Michelin i Dunlop to TT.

Sam juz nie wiem co zrobic...

Z gory dzieki za pomoc

Konik

 

I moze jescze jedna sprawa bo nie doczekalem sie jeszcze odpowiedzi. Jak to jest z tymi rozmiarami?

Czy 3.00-19 to to samo co 90/90-19 ???

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na mojej z przodu Metzeler Perfekt M 11 3,25/19 . Wydaje mi się że jest niezła. Na razie zostaje.

Tył, zjechana Bridgstone Exedra G 524 140/90-15 Uważam że była bardzo przyzwoita, kupiłem już jeżdżoną.

Starczyła na jeden sezon tak jak zakładałem. Teraz mam nówkę Dunlop Qualifier 140/90-15, tylko założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu Metzeler Perfekt M 11 3,25/19

Tak samo (praktycznie od samego początku) :banghead: z tym że oznaczenie to chyba ME11 :smile:

 

Teraz mam nówkę Dunlop Qualifier 140/90-15

Miałem i była OK. Choć najbardziej podobała mi się opona Maxxisa >140/90-15 70H TL C-907 Hi-Max<. Mimo "traktorowego" wyglądu dobrze trzymała w zakrętach i na mokrym nie było źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu Metzeler Perfekt M 11 3,25/19
Tak samo (praktycznie od samego początku) z tym że oznaczenie to chyba ME11
Krasnal, i jak sie sprawuje ten Metzeler? Bo wlasnie okroilem wybor do:

- Metzeler ME11 Perfect ok.150zl

- Dunlop F14 ok.250zl

- Michelin Commander ok.290zl

Po prostu: ktora byscie wybrali?

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawuje się dobrze, nie zauważyłem nic niepokojącego nawet na mokrym :smile: Dunlopa i Michelina nie znam więc zostaję przy ME11 - z tego co widzę to przynajmniej troszkę kasy Ci zostanie np. na tył :banghead:

 

A tym że na oponie jest TL się nie przejmuj - dętkę się włoży i też będzie się dobrze sprawować (tylko talku nie zapomnij)

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kasy by troche zostalo... sam nie wiem... Czyli mowisz ze fajnie sie sprawowal.... pomysle jeszcze nad tym.

A tym że na oponie jest TL się nie przejmuj - dętkę się włoży i też będzie się dobrze sprawować (tylko talku nie zapomnij)
Eeee... no mam nadzieje ze wulkanizator bedzie sie na tym znal... bo ja srednio :smile:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopakom z forum dowiedzialem sie o internetowym sklepie www.mynetmoto.com. Przesylka do Polski kosztuje 25€ a do Niemiec 8€. Jednak jesli zamawiasz powyzej 100€ to paczka na terenie Niemiec jst za friko. I tak wlasnie robie. Mam znajomego ktory czesto do Niemiec jezdzi i oponke mi przywiezie :smile: Ceny maja na prawde dobre i slyszalem ze nie ma zadnych przekretow z ta firma :banghead:

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...