Skocz do zawartości

mam problem z oc


Gość hammerfall
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Belzebub nie snuj teorii na forum, bo ludzi interesuja fakty a nie przypuszczenia. Zgadzam sie z tym co napisal Greedo. Jak sprzedajesz motocykl to idziesz go wyrejestrowac do urzedu, a nowy wlasciciel ,ktory go zakupil ma obowiazek wykupienia OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullson ,pojazd da sie wyrejestrowac czasowo

tylko potem czeka cie tzw. pierwszy przeglad czyli wieksza oplata .Kiedys owszem nie bylo tomozliwe ale teraz przepisy sie zmienily . W tej chwili stoi u nas w warsztacie auto czasowo wyrejestrowane na okres dwoch lat . ;) W razie kontroli mamy zaswiadczenie z WK. Daj nr. faxa to ci przesle jak nie wierzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i greedo a jednak da sie moto czasowo wyrejestrowac wiec kto w koncu nie ma pojecia o przepisach ??!! 8)8)

 

wiec wiesz greedo nie osmieszaj sie wiecej ....

Wyrejestrowanie to zgloszenie zezłomowania pojazdu, kradzieży lub jego zbycie, dotarło to do ciebie wreszcie?

lub wyrejestrowanie czasowe... madralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i greedo a jednak da sie moto czasowo wyrejestrowac wiec kto w koncu nie ma pojecia o przepisach ??!! 8)8)

 

wiec wiesz greedo nie osmieszaj sie wiecej ....

Wyrejestrowanie to zgloszenie zezłomowania pojazdu' date=' kradzieży lub jego zbycie, dotarło to do ciebie wreszcie?

[/quote']

lub wyrejestrowanie czasowe... madralo

 

Nie szczekaj tyle bo to sie nazywa czasowe wycofanie pojazdu z ruchu

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo greedo jakis ty madry ' date=' wrecz mi zaczynasz imponowac ....

hehehe

na szybko sie widze douczales bo kilka postow wczesniej dziwnym trafem nie dostrzegales takiej mozliwosci....

 

nie umiesz sie przyznac do bledu .... prawda ??

ale nie przejmuj sie ja tez tak mam 8)[/quote']

No to sie zaraz zdziwisz, bo wycofanie czasowe z ruchu dot. tylko ciagnikow i ciezarowek ;) zreszta niech Dybcio sie wypowie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaraz zdziwisz' date=' bo wycofanie czasowe z ruchu dot. tylko ciagnikow i ciezarowek ;) zreszta niech Dybcio sie wypowie[/quote']

 

Tak się składa kochani, że młodszy referent do spraw rejestracji Greedo ma racje ;)

 

Bullson ' date='pojazd da sie wyrejestrowac czasowo

tylko potem czeka cie tzw. pierwszy przeglad czyli wieksza oplata .Kiedys owszem nie bylo tomozliwe ale teraz przepisy sie zmienily . W tej chwili stoi u nas w warsztacie auto czasowo wyrejestrowane na okres dwoch lat . W razie kontroli mamy zaswiadczenie z WK. Daj nr. faxa to ci przesle jak nie wierzysz [/quote']

 

BZDURA :!: A z tym że na dwa lata to już przegięcie. Można wyrejestrować na 6 miechów z możliwością przedłużenia do 9. Wyrejestrować się da, ale tylko samochody ciężarowe, które masz zapisaną na działalność gospodarczą. Nie jestem dokładnie pewny tego bo to troche nie moja brożka. Jutro się dowiem więcej na ten temat. Wprowadzili to wyrejestrowanie czasowe po to, żeby przedsiębiorca nie musiał płacić drogowego i OC przez te 6 miechów, kiedy to pojazd jest nie używany.

 

Jutro napisze więcej na ten temat.

 

To wyrejestrowanie czasowe z motocyklami i samochodami to takie same bzdury jak to, że teraz silnik się już nie liczy bo go nie ma w dowodzie. To że go nie ma w dowodzie nie znaczy, że nie jest on ewidencjonowany. Także wybijcie sobie wymiany silników niczym wymiane opon. Póki co na silnik trzeba mieć papierki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje przyklad lekarz z Tychow dostaje kontrakt na dwa lata (szpital w Ugandzie) NA TEN OKRES wyrejestrowal czasowo auto ,poniewaz wyjechal z cala rodzina. Cztam wlasnie naglowek z papieru ( czasowe wycofanie pojazdu z ruch ) Wiec co to k......a jest , sam se to wypisal, a pieczatki na kompie zrobil, raczej watpie. Auto tez nie fata morgana bo stoi u mnie juz rok. Chyba ze jest tak jak z wieloma przykladami w tym kraju w jednym miescie da sie w drogim nie, bo pani w okienku ma taki kaprys.Nie bede nigdzie wiecej sprawdzal,widze co mam napisane na papierze z WK i tyle. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje przyklad lekarz z Tychow dostaje kontrakt na dwa lata (szpital w Ugandzie) NA TEN OKRES wyrejestrowal czasowo auto ' date='poniewaz wyjechal z cala rodzina. Cztam wlasnie naglowek z papieru ( czasowe wycofanie pojazdu z ruch ) Wiec co to k......a jest , sam se to wypisal, a pieczatki na kompie zrobil, raczej watpie. Auto tez nie fata morgana bo stoi u mnie juz rok. Chyba ze jest tak jak z wieloma przykladami w tym kraju w jednym miescie da sie w drogim nie, bo pani w okienku ma taki kaprys.Nie bede nigdzie wiecej sprawdzal,widze co mam napisane na papierze z WK i tyle. Pozdrawiam ;)[/quote']

 

Podaj mi tylko nazwę urzędu który to wystawił a ja sobie do nich zadzwonie i się upewnię o co tam chodzi. Możesz mi podać jeszcze nr decyzji lub nr rejestracyjny coby mogli mi to szybko zidentyfikować. Jeżeli nie tu to czekam na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dybcio masz racje narob czlowiekowi perfidnie problemow...

wyrejestrowal sobie doktor to niech sie cieszy a nie sadze aby witek zechcial podpiepszac swoich klientow z warsztatu...

Możesz mi podać jeszcze nr decyzji lub nr rejestracyjny  

tak ja proponuje jeszcze pesel i nip a najlepiej numer konta i pin do karty bankomatowej...

dybcio zastanow sie co ty wygadujesz, narobisz przypadkiem czlowiekowi problemow i co bedziesz wtedy z siebie dumny ??

a jeszcze przypadkiem ktos moze prace stracic w urzedzie przez Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C I A C H *:!:  

 

:mrgreen: ;) :eek2: ;) :laughing:

 

przyrzekam że już więcej nic nie napisze :smile2:

 

* żeby nie cytować nędznych wypocin pozwoliłem sobie je skrócić w ten sposób, żeby nie straciły swojego pierwotnego sensu - bez sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dybcio masz racje narob czlowiekowi perfidnie problemow...

wyrejestrowal sobie doktor to niech sie cieszy a nie sadze aby witek zechcial podpiepszac swoich klientow z warsztatu...

Możesz mi podać jeszcze nr decyzji lub nr rejestracyjny  

tak ja proponuje jeszcze pesel i nip a najlepiej numer konta i pin do karty bankomatowej...

dybcio zastanow sie co ty wygadujesz, narobisz przypadkiem czlowiekowi problemow i co bedziesz wtedy z siebie dumny ??

a jeszcze przypadkiem ktos moze prace stracic w urzedzie przez Ciebie....

 

Ty skonczony kretynie, prosze cie uprzejmie, zejdz wszystkim z oczu razem ze swoimi kretynskimi tekstami. Jestes typem człowieka wpieprzajacego sie wszedzie tam gdzie najbardziej cie nie chca - na forum nie wnosisz kompletnie nic, nie masz nawet pojecia kim jest Artur (Dybcio) i czemu prosił o nr decyzji. Ty swoja widze "zyciowa" czerpiesz z filmow, opowiadan kumpli z gimnazjum/czy technikum a jak widac gówno sie ona sprawdza. Wiec prosze cie jeszcze raz zniknij, albo chociaz zamknij gębe w tematach w ktorych nie masz NIC do powiedzenia

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...