Skocz do zawartości

POMOCY !! Nie wiem co wybrac !!


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mówicie ze DT jest najleprze z wszystkich 80 enduro !!  

Zalezy do czego :(. Dt-tka to taki kompromis- w terenie sie wyszalejesz i w miescie tez sie sprawdzi. W ciezki teren ma zamiekkie zawieszenie (szczegolnie na tor) ale nie mozna miec motocykla do wszystkiego. Do lasu motorek idealny :(. W sumie za 3500zl to najlepszy wybor. Jesli chcialbys jakas 50 tuningowana na 80cc to szukaj starszej Sendy albo Aprili Rx tylko w tym wypadku musialbys dolozyc jeszcze kilka zlotych, wiec zostaje tylko Dt80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardziej podoba Fantic, np ten http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43737991 koles chce za niego 4 tys zl do negocjacji, tylko moze byc potem kiepsko z czesciami? ale moto ładny  

pzdr

Prawda ten Fantic jest sliczny - widac ze koles dba o sprzet. Mysle ze mozna z nim zagadac, bo moze miec jakies dojscie do czesci do Fantica. W koncu wzial skads ten gaznik, cylinder i tloczek tuningowy. Ooops niestety zarejestrowany na motocykl :? . Mozesz sie potargowac i jak masz jakies dojscia to przerejestrujesz na motorower (np. zawswiadczenie od rzeczoznawczy iż zmieniles cylinder na mniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakies dojscia to przerejestrujesz na motorower (np. zawswiadczenie od rzeczoznawczy iż zmieniles cylinder na mniejszy)

aTeraz nie trzeba mieć dojśc. W kilku servisach wystawiaja takie zaświadczenia.

 

!! ALe zapewne czesci sa drogie :/

 

Ceny pewnie takie same tylko z czasem i dostepnościa moż byc problem, ale znajomy miał kiedyc fantcia caballero i miał do niego wszytkie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podwyzsze DT to amory jak sie beda zachowywały ?? czy mozna to jakos uregulowac ??

Do podwyższania Dt 80 z tyłu słuzy specjalna kostka a z przodu tak zwane kielichy. W amortyzajcji nie bedzie praktycznie róznicy tyle że bedzie wyzsza.

Ale jak cos by ci nie pasowało to z tyły jest regulacja naciągu wstępnego sprężyny a z przodu mozna regulowac zalanniem róznego rodzaju oleju.

Tyle ze nie wolno przesadzać z podwyższaniem bo wydaje mi sie że motocykl gorzej sie prowadzi. moja bede musiał troche z tyłu opuścić bo jest za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardziej podoba Fantic, np ten http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43737991 koles chce za niego 4 tys zl do negocjacji, tylko moze byc potem kiepsko z czesciami? ale moto ładny

pzdr

Moze i jest ładny..... Ale cena nie ta co trzeba :/ Po przemysleniu chcem cos za 2500 do rejestracji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...