Skocz do zawartości

VS 800 Intruder (europa, a U.S.A)


siwypfk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm to wyglada mniej więcej tak. Jechałem solo swoją maszyną ok 190 km/h może leciutko ponad nawet (odczyt licznika). Ale to pewne ryzyko bo VX jest dosyć miękki i zawieszenie już od 160 km/h ostrzegało mnie ze dalszy rozpęd może być ryzykowny (tylne amory można wszakże ustawić na twardo ale przednie sprężyny i tak zamiekkie do bicia rekordów) , no ale chciałem zobaczyć ile pojedzie :P jeśli chodzi o prędkość podróżną to ja śmigam ok 100-120 km/h i przeważnie sam jeżdzę piąty bieg , średnie obroty i lece sobie 8) Relaxxxxx ogólnie kocham jazdę moto i latam kiedy tylko mogę heh a jazda z większymi predkośćiami ciągłymi powoduje ze się nie relaksujesz tylko skupienie bierzę górę nad przyjemnością i walka z wiatrem , a to już nie jest relaks wdł mnie oczyw , bo znam takich , którzy mówią ze to dla nich przyjemne :P ale biorąc pod uwagę ze to naked i wyprostowana pozycja za kier to 100-120 km/h podróżna idelnie mi pasuje ... 8) Bardziej mnie cieszy przyspieszenie :twisted: :twisted: :twisted: V-ka bierze z dołu jak pewnie doskonale wiesz i nie trzeba kręcić silnika zeby dobrze przybutować :twisted: ;) :twisted: heh z moich doświadczeń to bardzo przyjemny dla własciciela model Suzuki i godny polecenia .

 

Zresztą przyjedz to się przejedziesz, zobaczysz jak się lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za info sprawa ma sie tak, ja nigdy w zyciu nic innego niz choppery ale dla kumpla pytam , i wiem jaka to przyjemnosc bo intrudem latam tak ok 90/100/110 i normalnie nałodowywuje sie za jego kierą taką pozytywną siła banan na twarzy :) itp. ale kumpel bardziej ok 140/150by latał a "V"chce to mysle ze sprzet by sie nadał skoro tak. bedziesz na zakonczeniu sezonu w warszawie?? wiem ze odległy termin ale pytam bo moze bedzie kumpel zemną i by sie pogadało , pooglądało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie . Siostrę mam w W-wie i paru znajomych . Na zakończenie mogł bym się wybrać , chociaż nie przepadam za zbiorówkami , wolę lokalne zloty . Pogadam z chłopakami i czemu nie w kilku zawsze weselej. Tym czasem zapraszam nad Morze

, to 12 km wpław od mojego domu :-D hah a naokoło jakaś 80 km ale w taka pogodę to sama przyjemnośc :twisted: :D :twisted: Jak coś będziesz chciał wiedzieć na temat Vx czy coś to pytaj Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...