Skocz do zawartości

Doradźcie bo głupieje!


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra! Przepraszam, że piszę jeden post za drugim, ale mam bardzo ważne pytanie, które może zadecydować o mojej motocyklowej przyszłości... Z czterosuwów do 6 tysięcy złotych co byście polecili. Kilka spraw, które muszą zostać uwzględnione:

- moto nie może przekraczać 400-500 cm3;

- muszą być doń łatwo dostępne części;

- i musi spełniać warunki do jazdy w las i na asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra! Przepraszam, że piszę jeden post za drugim, ale mam bardzo ważne pytanie, które może zadecydować o mojej motocyklowej przyszłości... Z czterosuwów do 6 tysięcy złotych co byście polecili. Kilka spraw, które muszą zostać uwzględnione:

- moto nie może przekraczać 400-500 cm3;

- muszą być doń łatwo dostępne części;

- i musi spełniać warunki do jazdy w las i na asfalt.

Suzuki DR 350 lub Yamaha xt 350 powinna spłnic Twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubisz wydawac kase na ciagle remonty kup sobie 125 2T co 10 tys remont kapitalny w 600 tlok co 50 tys zmieniasz wal chyba nie do zajechania dodatkowo w kawasaki KLR i chyba w Hondzie XL masz tuleje cylindra koszt wymiany 150 zl i masz nowy silnik bo tlok zostaje jesli niema uszkodzen 125 2T ma ze 30 koni 600 4T maja 40 tylko masa wieksza do yamahy XT uzywanmych czesci silnikowych masz naprawde duzo to najpopularniejsze enduro z serii 600 ccm w kazdej gazecie motrocyklowej masz kilka ogloszen z czesciami do XT

 

oociep najpierw przeczytaj potem pisz glupoty gosc jezdzil duzo enduro 80 i dnieprem ktory wazy ok 200 kilo i ma 25 koni wiec spokojnie z 600 sobie poradzi

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem motocyklistow ktorzy strasza swoich mniej doswiadczonych kolegow przed wiekszymi pojemnosciami.

jak ktos ma sieczke w glowie to zabije sie na nawet na motorynce... i bardzo bobrze - jednego debila mniej(selekcja naturalna).

natomiast jezeli ktos jest rozwazny(nie ma "ciezkiej" reki) to bez problemu poradzi sobie motocyklem enduro o pojemnosci 600cm :D tym bardziej ze nie jest to scigacz a pojemnosc tylko "straszy" .

przykladowo plastik o pojemnosci 250cm ma o wiele lepsze osiagi od "bestii" enduro o pojemnosci 600cm...

 

ps. przestrzegam wszystkich spedzajacych wolne chwile na wsi aby nie dali sie namowic tubylcom na mozliwosc przejazdzki ursusem 60 :!: bestia ma pojemnosc 6litrow wiec nie ma zartow :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslałes może o czyms typu Aprilia Tuareg Wind 125?? Jest duża i dość ciężka ale w dość lekki teren wjedziesz spokojnie. Do tego nadaje się do miasta jak i na dalsze trasy. A od kolegi enduroguya słyszałam że ma silniek zame i zawieszenie od rx-125 więc nie jest to jakies gówno tylko na ulicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, że znowu...

Proszę tylko wskazać różnice między DT z 93-ego roku, a taką z lat 96-99... Proszę o szybkie odpowiedzi, bo mi sprzed nosa ucieknie jeszcze... Znalazłem taką z małym przebiegiem blisko mnie, ale jest z 93-ego. Jakie są różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, że znowu...

Proszę tylko wskazać różnice między DT z 93-ego roku, a taką z lat 96-99... Proszę o szybkie odpowiedzi, bo mi sprzed nosa ucieknie jeszcze... Znalazłem taką z małym przebiegiem blisko mnie, ale jest z 93-ego. Jakie są różnice?

Miedzy tymi rocznikami nie ma parktycznie żadnych róznic oprócz koloru i naklejek. Mdele 89-03 niczym sie nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...