Skocz do zawartości

Szczytno-Szymany 2005


biały18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A co ty biały za posłńca dla Malgrema robisz ?

 

Już mu mówiłem żeby nie robił 3 edycji w jednym sezonie to będzie łatwiej o finanse

 

Ps. Jeśli ktoś się wybiera do Szyman to niech jedzie teraz bo co do następnych edycji w tym sezonie to nie ma pewności ze się odbędą

 

Ktoś chyba pytał co to jest za impreza: to wyścigi na 1/4 mili dla motocykli, samochodów,piknik i zlot motocyklowy w jednym.

 

http://www.riders.pl/content/view/114/89/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshi fajny filmik!! ;)

Thx...

 

Miałbym wielką prośbe do Ciebie- gdyby to nie był wielki kłopot dla Ciebie to wytnij kilka krótkich filmików z mojej jazdy i podeślij mi mailem na adresik [email protected] bo ja niestety nie mam nawet wielu fotek fajnych nie mówiąc już o filmach...

Nie musisz nic obrabiac tylko zapodaj te urywki gdzie sie załapałem.

Będe BAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZOOOOOOOOOOOOO wdzięczny...

 

aha- latałem niebieską Kawą ZX9R w żółto czarnym kombi...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi - żaden problem ;) w wolnej chwili pospawam i wrzucę na serwer - podeslę Ci lina na PW, bo jak znam zycie to moja poczta odmówi współpracy przy próbie wysyłki pliku większego niż 100 KB :lol:

 

Bronek - z tytułu mojego "zmarźlactwa" byłam w swetrze i beżowym bezrękawniku, a poznać mnie można było po... kapelutku :mrgreen:

 

ps. co się stało z ekipą z olsztyna? nikt nie miał odwagi wziąć udziału w konkursie jazdy pokazowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...