Skocz do zawartości

Uwaga w allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też by się w danym przypadku nie chciało. Pragnę tylko zwrócić uwagę, że Allegro nie jest stroną w zawieranych transakcjach, a jedynie firmą udostępniającą medium do ich (transakcji) dokonywania. Reszta leży już w interesie kupujący - sprzedający. Takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Na allegro jakis gościu wystawił poradnik za 1 zł o tuningowaniu mbx, mb i mtx. Kupiłem za taką cene. Po jakimś czasie napisał żebym wystawił mu komentarz to mi wyśle ten poradnik. Po dwóch dniach allegro zablokowało mi skrzynkę. ale już jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Na allegro jakis gościu wystawił poradnik za 1 zł o tuningowaniu mbx, mb i mtx. Kupiłem za taką cene. Po jakimś czasie napisał żebym wystawił mu komentarz to mi wyśle ten poradnik. Po dwóch dniach allegro zablokowało mi skrzynkę. ale już jest spoko.

 

Odblokowali ci konto?

Jak to zrobiłeś?

Ja napisałem do nich conajmniej 15 maili.

Odpowiedz dostałem na pierwsze dwa:

Rozumiemy jak trudna jest to sytuacja ale nasza decyzja jest nieodwołalna- to tyle co mi napisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zablokowane konto także wiem, że można się z nimi dogadać. Mój przypadek był gardłowy, ale się z nimi nie kłociłem (mimo iż uważam, że miałem rację) bo nie lubię tracić kont gdzie mam około 250 pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdejmowalem simlock z noki na allegro za 1zl8) zdjeli mi aukcje bo niby byla takie uslugi sa niezgodne z prawem.... pewnie konkurencja w postaci goscia ktory prowadzi jeden z tych "kioskow" ztelefonami mnie podkablowal....:)

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simlock to w ogole porazka. Jak sie pytalem swego kumpla Niemca czy juz zdjal sobie simlock, to zrobil galy i zaptyl "a co to jest?". Potem sam kupilem Nokie 6600 w sieci o2 w DE na abonament i tez nie miala simlocka. Tak mnie ciekawi po co to w ogole montuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...