Skocz do zawartości

Kawasaki KLR 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio natrafiłem na ofertę takiego enduro. Jako, że o Kawasaki mało wiem, mam parę pytań:

1. jak sprawuje sie to moto, czy jest bezawaryjne, nie ma jakiś wad wrodzonych, dolegliwości, na co specjalnie zwrócić uwagę podczas oglądania motocykla?

2. jest to rocznik 91, pewnie już trochę świata zjeździl, więc po jakim czasie robi się w nim remont, czy są jakieś specyficzne objawy wyeksploatowanego silnika?

3. jaki jest dostęp do części Kawasakii i czy ceny nie są wygórowane?

4. jaka jest cena rynkowa za ten rocznik (91)?

5. jak się ma takie Kawasaki do Yamahy Dt 125? Wiadomo to 4t, a Yamaszka 2t, ale moc porównywalna.

 

Z góry dzięki za wszelkie info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

mam taka klr-ke tyle ze rocznik 86, jest bardzo zadbana i sprawuje sie znakomicie, z czesciami ogolnie wiekszego problemu nie ma, bardzo duzo mozna dostan w larssonie, jedyne co troche przeszkadza to to ze nie ma rozrusznika i czasem jak silnik jest zimny to troszke trzeba pokopac, ale nigdy nie mialem wiekszych trudnosci z odpaleniem,co do remontu to w mojej klrce byl robiony rok temu(tlok, pierscienie, naped itd) czyli jak mial cos kolo 50tys km nakreconych i od tamtej pory dolewalem tylko olej a pozatym wszystko chodzi jak zegareczek,

jedyne co musze jeszcze wymienic to kopniak bo ten co jest sie wyrobil juz troszke, co do ceny rynkowej za rocznik 91 to sie nie orientuje, ale jak cos to moja jest do wziecia za 4800 do dogadania :(

pisz co jeszcze chcialbys wiedziec to postaram sie pomoc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...