Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe


Spider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko: co to są klocki hamulcowe sintermetale

przeczytałem to chyba ostatnio w jakiejś gazecie ale nie mam pojęcia co to, jak to działa i ile kosztuje

narazie wiem tyle że montują takie klocki ludzie zajmujacy się trochę stuntem

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sa do klocki o wysokiej twardosci. Charakteryzuja sie lepsza wydajnoscia hamowania, ale tez bardziej niszcza tarcze. Nie tylko stunterzy je zakladaja-bardzo wiele osob je zaklada, ostatnio sam kupilem komplet na trzy tarcze z sintermetalu firmy delta braking.Teraz czekam na pogode zeby moc je sprawdzic ;) Cena- od okolo 70 zl za tarcze w goooore ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też takie montuję nawet w zwykłych motocyklach, bo poprostu są skuteczne. Bardzdziej zcinają tarcze, ale uważam, że mimo wszystko warto jest je stosować (bezpieczeństwo). Przeciętna cena to około 100 - 120 zł (nie mówię o minimalnej).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mowy motorek lub firmowo byly uzywane ow klocki lub tarcze masz w bardzo dobrym stanie to jak najbardziej polecam wzmocnione klocki tak jak przedmowcy jednk jesli mam sprzet starszy lub tarcze w srednim stanie polecam klocki miekkciejsze wykonane z kelwaru(standardowy material) sam teraz mialem taki dylamat czy dolozyc troszcezke kasy i kupic drozsze ale bardzij skuteczniejsze klocki czy tansze i mniej kelwarowe i postanowilem kupic te trwardsze ale jednak zmienilem zdanie po rozmowe z serwisantem i paroa ludzmi ktorzy wlozyli takie klocki do starszych sprzetow lub zurzytych tarcz i bylo jeszce gozej czyli tarcza poszla w mknieniu oka a hamowanie wcale nie bylo bardzo skuteczne.

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...