Skocz do zawartości

Jakie oponki wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Poruszam sie na oponie Metzeler Renny Sport 190/55/17 i jestem tzn bylem zadowolny z niej na maxa, ale niestety jej żywot dobiegł końca. Chce kupić taka samą opone, lub innej firmy o tych samych właściwościach. Byłem na bajzlu w Wawie ale niestety nic nie wyszło, a poza tym każdy kto mial taki rozmiar innej firmy to twierdził oczywiscie ze jest lepszy od tej której ja szukam, co wzbudziło u mnie pewne podejrzenia.

I tu poprosil bym Was o pomoc i podanie mi jakiś innych modeli opon o takich samych parametrach.

Przyznaje sie bez bicia że nie mam daświadczenia w tym temacie, tak wiec prosze o tlumaczenie jak "myślącemu inaczej" :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze zdecydowanie polecam Ci inny tzn. fabryczny rozmiar 180/55/17 według mnie dużo lepiej się jeździ szczególnie jak latasz po naszej globalnej wiosce ;).

 

Co do konkretnego producenta i modelu się nie wypowiadam-latałem tylko na Dunlopach więc nie mam porównania, ale z drugiej strony twierdze, że (IMO) przy " normalnej " jeździe nie jesteś w stanie odczuć znaczącej róznicy między oponami podobnej klasy tylko innych (znanych) producentów (no chyba, że zamykasz oponki :twisted: ) bardziej skupiłbym się na znalezieniu dobrej :!: , w miarę świeżej max 2001:!: sportowej ewent. sportowo-turystycznej gumy a nie szukał konkretnego modelu.

 

pees. a na bajzlu przypadkiem znalazłem u gościa " nówkę " oponkę do ściga szkoda tylko że z 94 roku 8O 8O :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Poruszam sie na oponie Metzeler Renny Sport 190/55/17 i jestem tzn bylem zadowolny z niej na maxa' date=' ale niestety jej żywot dobiegł końca. Chce kupić taka samą opone, lub innej firmy o tych samych właściwościach. .....

Pozdrawiam[/quote']

 

 

Rensporty w przyzwoitej cenie (około 990 PLN za komplet) miał Olaf w "Easy Bike" (koło Liberatora). Ma też Pirelli Dragony, z tym że nie EVO ale te bardziej turystyczne...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...