Skocz do zawartości

Tory motocrossowe w okolicy Katowic


Rekomendowane odpowiedzi

Mysłowice osiedle Larysz. Dawny tor GKM Mysłowice. Jak chcesz to ci plan dojazdu wrzucę bo trochę ciężko trafić.

Tor od wielu lat nie używany częściowo zarośnięty, dużo kolein ale pojeździć się da i zabawa jest super.

Ostatnio się dowiedziałem o torze w Świętochłowicach i gdzieś koło Rudy Śląskiej ale szczegółów nie znam.

Jakbyś keidyś jechał na mysłowicki tor to możemy się zgadać, często tam jeżdżę.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny był bym bardzo wdzięczny za plan ;) Od pewnego czasu się tam wybieram ;) Ktoś z forum juz kiedyś tłumaczył jak tam dojechać.. ale zapomniałem :oops: 8)

Ps.: Dało by się tam 50 i 80 ccm pośmigać??

 

 

Ja opisywalem. Polecam przeczytac ten watek :

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...light=myslowice

Tu sa wszystkie detale. Dajcie znac jak tam wyglada w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u sa wszystkie detale. Dajcie znac jak tam wyglada w tej chwili.

 

Pewnie dużo śniegu :P haha <joke> ;)

 

Kumpel mojego brata podobno mieszka jakieś 500 m od toru i mówi, że tam śmigają różne sprzęty, więc chyba da sie jeszcze jeździć ;)

 

A zna ktoś może jakieś szczegóły?? długość, ilość hop itp? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroolik nie wiedziałem że też do Mysłowic na tor zaglądasz.

Osobiście jestem za zrzutką na wyrównanie toru. 100 zyli kosztuje godzina pracy fadromy, można by załatwić taką z łyżką odchylaną do ciągnięcia i za godzinkę góra dwie tor wyrównany.

Kto jest chętny, można się zgrać.

Błażej na jakiej ulicy ten kumpel mieszka?

 

Spróbuję w tygodniu jakieś fotki toru pstryknąć chociaż spod śniegu nic prawie nie widać.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażej na jakiej ulicy ten kumpel mieszka?

 

Nie mam pojęcia :P Wieści od brata (ciotecznego) z Czeladzi ;) Razem do budy chodzą :P Przy okazji postaram sie zapytać :P

 

Browarny, zapomniałem napisać. Ktoś podobno szykuje się do założenia tam klubu. Tak przynajmniej mówi ten kumpel mojego braciaka.

Wiem, że PRC z tego forum, też planuje się tam wybrać :P

 

100 zyli kosztuje godzina pracy fadromy

 

No niestety na mnie raczej liczyć nie możecie ze względu na mój wiek :P moje środki finansowe są nikłe ;) a jeszcze musze zrobić remont hondy i kask kupić... ehhhh

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem kiedyś gościa który tam zarządzał, ale nie wiem co się znim dzieje. Sam nawet kiedyś proponował żeby tor naprawić.

Spróbuj się dowiedzieć szczegółów o tym kumplu i o planowanym klubie. Może da się kontakt załapać i wspólnie coś zrobić.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje?? Zdajsie że planowaliśmy Błażej. Ale dopiero na wiosne, ale ja chyba za bardzo tam nieposzalej zwłaszcza na moich szosówkach. ;) Co za kretyn wsadził do enduro (endurko) szosówki. Ale może na przyszły sezon będzie coś innego, to sie zobaczy.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Browarny a Ty co dosiadasz?? Daj kiedyś znać jak tam będziesz szalał to wpadne, pooglądać bo napewno niedam rady dotrzymać Ci tępa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje?? Zdajsie że planowaliśmy Błażej

 

Dokładnie "planowaliśmy" :P Zwracam honor ;)

 

Spróbuj się dowiedzieć szczegółów o tym kumplu i o planowanym klubie. Może da się kontakt załapać i wspólnie coś zrobić.

Jutro telefonik do brata i w poniedziałek moze będą jakieś wieści :P

 

Ale może na przyszły sezon będzie coś innego, to sie zobaczy.

 

Przypomnij mi na wiosne :P kumpel ma dojście do dość tanich opon. Ja za swoją MITAS'a 120/90 dałem 15 zł :P

 

bo napewno niedam rady dotrzymać Ci tępa.

 

A właśnie, Ty masz tą MT ( z tego co pamiętam :P ) 80 czy 50 ccm? Jak ona chodzi? :P ile masz v-max itp.. bo musze przyznać że moja 50 ccm nie ma za dobrych osiągów :P ale w terenie da sie pośmigać ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info.

Jakbyś keidyś jechał na mysłowicki tor to możemy się zgadać, często tam jeżdżę.

Browarny czy teraz też tam jeździsz 8O , jeżeli tak chętnie przyjadę.

 

Paweł-PRC gdzie najczęściej śmigasz bo widzę, że jesteś z Będzina (ja mieszkam w Gródkowie) a na kuźnicy warężyńskiej nie mieliśmy okazji pojeździć. Jakbyś planował jakiś wyjazd, daj znać chętnie się dołączę ;)

 

Dzisiaj się też dowiedziałem o torze w Grodźcu gdzieś za kopalnią ale dokładnie nie wiem gdzie, spróbuję jutro znaleźć to miejsce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroolik nie wiedziałem że też do Mysłowic na tor zaglądasz.

Osobiście jestem za zrzutką na wyrównanie toru. 100 zyli kosztuje godzina pracy fadromy' date=' można by załatwić taką z łyżką odchylaną do ciągnięcia i za godzinkę góra dwie tor wyrównany.

.[/quote']

 

Ja bym ogolnie w cos takiego wszedl, bo mam na ten tor jakiejs 8-10 km. Tylko, ze mysle ze to dopiero w sezonie. Szkoda w sumie , ze taki obiekt sie marnuje. Wprawdzie nie jest to, az taki super tor jak normalne tory na ktorych sa zawody, jednak mozna tam co nieco posmigac. Zeby cos tam pojezdzic trzeba by go zdecydowanie wyrownac bo w obecnej formie to jest raczej katorga dla sprzetu i dla kierowcy. Tylko zeby tam cos zrobic, to napewno trzeba by sie dowiedziec w czyich rekach jest ten tor i z nim uzgodnic itp. Bo jezeli jest on czyjas wlasnoscia, to troche nie bardzo komus z buciorami wchodzic. Chociaz "my" chcemy dobrze, to moze sie to komus nie spodobac. Z drugiej strony dziwi mnie ze przez tyle lat, nikt sie tym nie zajal. Albo nie ma zainteresowania, albo nikomu sie nie chce, albo jest jakas inna opcja o ktorej nie mamy pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...