Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Urwała mi się dzisiaj linka od gazu i mam pytanko bo to chyba jest całość, jedna linka rozchodząca się do gaznika i dozownika tak??To sie nie rozpina jakos?Bo w derbii u kolegi były złączone spinką ale tu nie widze żeby jakoś to sie rozbierało.Ile kosztuje cała linka do Dt ktoś kupował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwała mi się dzisiaj linka od gazu i mam pytanko bo to chyba jest całość, jedna linka rozchodząca się do gaznika i dozownika tak??To sie nie rozpina jakos?Bo w derbii u kolegi były złączone spinką ale tu nie widze żeby jakoś to sie rozbierało.Ile kosztuje cała linka do Dt ktoś kupował?

linka od gazu ma rozgaleziacz na dwie linki pod bakiem to jest robieralne..ja wyjolem urwana linke akurat od dozownika i dalem do dorobienia napewno taniej cie to wyjdzie niz kupno nowej ja dalem 20zł bo koles twierdzil ze bebenek musial sam dorabiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crasch moja dt też kopci, ale zapalała od kopa, może rzeczywiście nie powinno sie mieszać olei może to dlatgo cieżko zapala,

 

Nom, zobacze nazajutrz czy odpali od 1-2giego kopka :eek: a to, że kopci hm to nie podczas jazdy tylko na początku po odpaleniu 10min jak sie rozgrzewa :crossy:.

pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEE ... ciekawie to ująłeś. ale wszystko tak... nie ma pompy paliwa samo ścieka do gaźnika czyli grawitacyjne, ma gaźnik więc gaźnikowe i ma dozownik który w gruncie jest taka specyficzna sterowaną pompą :icon_biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, zobacze nazajutrz czy odpali od 1-2giego kopka :lalag: a to, że kopci hm to nie podczas jazdy tylko na początku po odpaleniu 10min jak sie rozgrzewa :icon_biggrin:.

pozdro!!

moja na nastepny dzien pali z 2 kopa i tez kopci strasznie zanim sie nie rozgrzeje ale to chyba normalne w 2t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gostek sprowadza wszystkie rozmiary tłoków, ale nie wiem jak byś sie z nim skontaktował mogę tylko tyle ci podać :

http://www.roosterbike.com/

gostek nas tronie nie ma,a el zamawia, od ręki, sam kupiłem i zmówiłem dwa tłoki Do dt 125 i hondy crm 75(do hondy ciężko dostać) więc mozę ci cos poradzi na temat tłoków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma modułu zapłonowego MX .... ale jaki masz motorek ..masz może MXS z rama podobną do LC? a silnikiem powietrzakiem? te miały moduły takie jak LC. Natomiast sam MX nie ma modułu tylko zwykły zapłon przerywaczowy.

albo maja elektryke od dt 50r jak u mnie i jest moduł a rama mx :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpowietrzyć chłodnicę w dt 125r??

 

mam jeszcze jeden problem mam nowy tłoczek i cylek po szlifie, i mam problem ponieważ jak odpalam silnik sie nagrzeje wrzucę 1-szy bieg i silnik mi gaśnie. Czym może to być spowodowane?? Czy może to być skutkiem nieodpowiedniego oleju w skrzyni biegów?? Mam zalany teraz olej belray 80w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...