Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprawa wygląda następująco.. chciałem ustawić obroty.. zdjąłem manetkę i naciągnąłem linkę... wszystko skręciłem i niestety odpalić niechciała wiec pozostał mi popych-> 5-6 metrów po czym zajarzyła ale nie na długo gdy dodaje gazu dusi ją po czym gaśnie... filtr gaźnik w porządku bo dzien wcześniej bylo wszystko czyszczone... Czego to moze byc wina świecy ? Od jakiegoś czasu (2 tyg) nie chciala palic z skopa

Jezeli chodzi C o wolne obroty to ustawia sie je sruba wolnych obrotow.

to takie smieszne pokretło przy lince słuzy do usuwania luzu manetki:Dpzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik :) i generalnie filmiki :)

 

Już oglądałem programy na ten temat tylko właśnie nie pamiętałem jak to z tym hamulcem...teraz wiem dlaczego dzisiaj przy jednym skoku tak tył mi poszedł w dół (nie puściłem gazu zaraz za wyskokiem więc kółko dostało obrotów) ... aż się przestraszyłem i zrezygnowałem z dalszego skakania na rzecz jazdy po szklarni :icon_eek: (w poprzednim poście napisałem o co biega :P ) ale na pewno jeszcze pobawię się ujeżdżając gliniany nasyp koło mnie :D .....

 

wiesz tej zabawy nie nazwał bym FMX bo to się ma do FMX jak spacerek po Tatrach ze wspinaczka na K2 :P ... od czegoś trzeba zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś może się orientuje, gdzie dostanę łożyska na wał do DT80 LC2?

Czy jest jakaś stronka, z której moge to zamówić po przystępnej cenie, czy może szukać w mieście?

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Idź do jakiegoś dobrego sklepu z Łożyskami i poproś o łożyska 6204 z tolerancją C3....parę groszy cię wyniosą :) nie ma sensu szukać po internecie i bulić za przesyłkę. (oczywiście zakładam ze łożyska wału w DT80LC2 są takie same jak w MX i LC dlatego napisałem 6204 ale niezależnie od wielkości zawsze bierz z tolerancją C3 lub C4:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzcie prosze co moze byc powodem nie wchodzenia silnika na wyzsze obroty?? Wczesniej czyli zanim zaczał przerywac (pisałem wczesniej o tym ) było super ale teraz to mocy zero i nie chce wejsc na wyzsze obroty.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

dziś rozebrałem przednie amory i wyjąłem 2 po simeringi z każdego, powodem było cieknące zawieszenie.

I teraz mam 2 pytania:

1. tu macie zdjęcie jednego zestawu z jednego amora (TO WYJąłEM) : http://images23.fotosik.pl/39/2b8dd30b244b6452.jpg są to dwa różnej wielkości simery. I chciałem dokupić to, ale gdzie?, znalazłem w klasie o takie: http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...tProd&nr_tab=23 ale wydaje mi sie że sąto dwa takie same (te środkowe a gdzie kupić te nawierzch???? czy może to są dwa inne?

2. i drugie pytanie jaki olej kupić do tych amorów i gdzie go kupić. I jak go wlać tam???

PROSZęO POMOC

POZDRAWIAM

Edytowane przez kornel YAMAHA DT 80 LC2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama pytanie czy na zablokowanym CDI można podderwać moto na tylnie koło. :wink:

 

 

witam jestem nowy na forum..

 

raczej ze mozna podciagnac.... ja tez mam blokade i idzie ;) :D i wole jej nie odblokowywac bo szybko sie zakonczy sezon ;) tlok dostanie po dupie itp

 

stare pytanie ale odpowiedz jest.. ;)

Edytowane przez KarOr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

dziś rozebrałem przednie amory i wyjąłem 2 po simeringi z każdego, powodem było cieknące zawieszenie.

I teraz mam 2 pytania:

1. tu macie zdjęcie jednego zestawu z jednego amora (TO WYJąłEM) : http://images23.fotosik.pl/39/2b8dd30b244b6452.jpg są to dwa różnej wielkości simery. I chciałem dokupić to, ale gdzie?, znalazłem w klasie o takie: http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...tProd&nr_tab=23 ale wydaje mi sie że sąto dwa takie same (te środkowe a gdzie kupić te nawierzch???? czy może to są dwa inne?

2. i drugie pytanie jaki olej kupić do tych amorów i gdzie go kupić. I jak go wlać tam???

PROSZęO POMOC

POZDRAWIAM

 

Kupujesz uszczelniacz ten wewnątrz w klasie a na wiesz zakładasz uszczelnienie przed pyłem to co masz no chyba ze w klasie sprzedają wszystkie elementy ALE nie wiem czy tak jest u mnie nie ma tych górnych tylko są gumy na całe lagi...ale zrobione w moim moto jest tak że wewnątrz jest główny simmering a na zewnątrz założony mniejszy uszczelniający przed pyłem i działa :banghead:

 

olej to pewnie 10W hydrauliczny a wlewa się go przez śrubę na górze lagi.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege SensitivE91'a :banghead: Widze ze te same miasto... Byles moze kiedys na jakims zlocie piatkowym?? Ja niedawno kupilem dt, ale bylem wczesniej na chinczyku;d Moze kiedys razem polatamy po lesie? Narazie nie jestem w polsce (z tad brak polskich znakow;) ) Ale jakbys mial ochote to napisz na pw;)

 

 

A teraz male pytanko jak nazywaja sie te charmonijki nakladane na lagi?? Chcialem zalozyc zamiast nich takie "skarpetki" z gabki (chyba) przylegajace do lagi. Fajnie to wyglada w dt... Tylko nie wiem jak to sie nazywa i gdzie szukac. Bylbym wdzieczny za pomoc...

 

 

Szerokiej...

Edytowane przez Cross_maX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dekiel od pompy oleju patrze a tam linka urwana.. być może lub na pewno jest to przyczyną gaśnięcia mej dt i tu pytanie jeżeli będę chcieć dokupić tę linkę to ona wchodzi w skald link od gazu czy jakoś ona oddzielnie sie nazywa... od linku od gazu idzie rozgałęzienie jedno na przepustnice drugie do tej pompy i to wszystko w chodzi w jeden skład czy można oddzielnie dokupić jedna z tych trzech linek jak to jest ?

 

 

 

Cross_maX> Miło mi :D jezeli wrócisz do polski to z miłą chęcią pośmigamy, ogólnie kręcę sie po lasach ale robie tez od czasu do czasu wypad na tor do motycza...

Edytowane przez SensitivE91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz male pytanko jak nazywaja sie te charmonijki nakladane na lagi?? Chcialem zalozyc zamiast nich takie "skarpetki" z gabki (chyba) przylegajace do lagi. Fajnie to wyglada w dt... Tylko nie wiem jak to sie nazywa i gdzie szukac. Bylbym wdzieczny za pomoc...

Szerokiej...

 

 

Skarpety to się nazywa. Np. tu masz trzy sztuki.

 

http://www.motox.com.pl/sklep/index.php?cPath=101_108

 

tu masz fote jeśli oto ci chodzi

 

http://www.motox.nazwa.pl/sklep/images/Kat...agi_gotowe2.jpg

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na górze powinieneś mieć śrubę taka gdzieś na klucz 17 którą się wlewa olej...a to ile to juz musisz poszukać na forum (bo wiem ze było) albo w serwisówce...ja Ci mogę powiedzieć ile jest w MXe :biggrin: (208ml) ale w LC jest więcej

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...