Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że znowu po mnie pojedziecie ale szukałem i znalazłem. Wszędzie pisze ile leje się oleju do 80 a ja potrzebuje ile sie leję do lag w 125... a i jaki polecacie??? Motor nie jeździ po asfalcie więc można powiedzieć, że jest katowany po lasach.

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śr. wylotu końcówki 2 cm

śr wlotu od cylindra 3 cm

obwód gruchy w najszerszym miejscu 34 cm

obwód końcówki tłumika 22,5 cm

 

Szyszunia dzięki za te wymiary, ale mi chodziło o średnica wewnętrzną na łączeniu końcówki z dufuzorem. Końcówka ma więcej, a dyfuzor ma mniej. Podaj te wymiary, jeśli możesz. I srednice zewnątrzną tej rurki.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech przydało by ci się kilka lekcji filmowania :flesje: no może nawet więcej niż kilka :lapad:...

 

przede wszytkim jak cos kręcisz skup się na jednym obiekcie albo na jednym miejscu jak latasz po wszystkim na zoomie to w końcu nic nie pokażesz a widz dostanie mdłości i się porzyga z wrażenia.... kamere na max zoomie trzymamy stabilnie podpartą.. ideał statyw ale zakłądam ze go nie masz więc wystarczy usiąś stabilnie i trzymać ręce w jednym miejscu zresztą to się tyczy powyższego....narazie tle bo to kwestia nauki :P

 

http://pl.youtube.com/watch?v=3lRz0M7mnLc

 

może nie jest to idealny przykład...ale możesz psojżeć mniejwięcej...

 

ujęcia filmowe lepszej jakości były kręcone lepszą z kamer i są moje, natomiast 90% ujęć drugiej kamery to ujęcia wykonane przez moją dziewczynę :buttrock: ...zdjęcia na końcu są mojego autorstwa...ogólny efekt się liczy :clap:

 

 

 

To bylo krecone z samej gory, w takiej mgławicy i w dodatku z aparatu fotograficznego :bigrazz: No a na dodatek łapy mi tak latają jak żyd po pustym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wczoraj jezdzilem na torze i koels nauczyl mnie ze nie musze wciskac sprzegla przy zmianach biegow, tyle ze puscic gaz. Co o tym myslicie. Mozna jezdzic niem wciskajac sprzegla miedzy biegami(procz startu naturalnie)?

 

 

No jasne że można, tylko potem nie dziw się, że biegi zniknęły, albo jakiś bieg wyskakuje xD

Poto jest sprzęgło żeby je naciskać ;] To nie jest rasowy cross tylko endurko :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia ci jebutnie po którejś jeździe z kolei :banghead:

 

czy to motorynka czy WRka i tak padnie i tak padnie prędzej czy później :icon_idea: W DTce chyba nie masz az takich potrzeb zeby wbijac te biegi bez sprzegla. Na zawodach zależą bodajze od tego sekundy albo leprze przyspieszenie / zbieranie mocy w silniku. Jakos to tak działa... a mysle ze ta DT 80 sie nie scigasz w motocrossie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Stolarek Juz się nie tłumacz :Pz góry tez mozna było coś nagrać fajnego :)....ja tez kręciłem aparatem cyfrowym a co do rąk to trzeba nad nimi panować najszybciej przez odpowiednie podparcie ich na ciele :( a w ogóle to widziałem Cię tam na samej górze :D:D:D

 

Bergi Możesz wbijac biegi do góry bez sprzęgła przez odpuszczenie gazu i wbicie biegu...nie powinno się stać nic skrzyni... natomiast w dół musisz nauczyć się robić to umiejętnie z przegazówką albo ze sprzęgłem ... są różne szkoły ale generalnie skrzynie biegów w motocyklach są dość wytrzymałe by bez problemu wbijac biegi do góry ale nie na hama tylko z odpuszczeniem gazu i naciśnięciem tak na dźwignie żeby bieg sam wskoczył....

 

Kuba :D echh zlituje się nad tobą :crossy: jezeli masz model 3RN1 i nowsze to musisz wlać do każdej z lag 495ccm oleju 10W przeznaczonego do amortyzatorów jeżeli masz model 3DB1 wtedy musisz wlac tego oleju odpowiednio 486ccm.

 

powodzenia :P

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s008.wyslijto.pl/index.php?file_id=...8&gk=inwestycje

 

Jakos taka bo z telefonu ;P

 

http://s008.wyslijto.pl/index.php?file_id=...8&gk=inwestycje

 

Jakosc taka bo z telefonu nagrywane a podjazd byl w zeczywistosci bardziej stromy ............. Jakos na kamerce wyglada jakbym przez rów jakis przejezdzal ;D :eek: :eek: :eek: :eek: :flesje: :evil: ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...