Skocz do zawartości

Aprilla AF1 a Aprilla RS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

RS-ka z tego co mi wiadomo ma 6 biegów,a Af1 ma chyba 3, tylko nie bijcie jeśli źle napisałem.

wydaje mi sie że Af1 ma 3 biegi.

wyglądem to one się rużnią.

ja już nie wiem,apropo silników

niekótórzy mowią że mają takie same silniki inni że inne. ja myślałem że mają taki sam silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS-ka z tego co mi wiadomo ma 6 biegów' date='a Af1 ma chyba 3, tylko nie bijcie jeśli źle napisałem.

wydaje mi sie że Af1 ma 3 biegi.

wyglądem to one się rużnią.

ja już nie wiem,apropo silników

niekótórzy mowią że mają takie same silniki inni że inne. ja myślałem że mają taki sam silnik.[/quote']

 

af1 ma 6 biegów :)

 

a z tego co słyszałem obydwie mają rotaxa 123 hmmm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To was zadziwie ... bo mam af1 90r i ma właśńie silnik minarelli

skrzynia ma 6 biegów i w sumie poza wyglądem to chyba się nie różnią....

a co do rotaxów to miały je wersje 125ccm, nie wiem natomiast jak jest z szybkością... w sumie afka jest chyba trochę cięższa od rski i na pewno przez to wolniejsza....

ja na razie naprawiam swoją więc jakby ktoś miał servisówkę do silnika to byłbym wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To was zadziwie ... bo mam af1 90r i ma właśńie silnik minarelli

Mówimy o wersjach 125cc :D

JA osoboiście wolę Af1 Futura...ponieważ jest ładniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wygląd zupełnie inna żecz mi osobisicie podoba się bardzej RS ale tylkoz przodu reszta lepsza w AF1 wogule AF1 jest bardz duża większa niż te nowe 600cc a co do silnika to w poczatkowych RS 96-98 był ten sam co w AF1 a od 98 dopiero inny i tutej podstawowa uwaga jezidzięlm tym i tym tuzo mcnijszy jest silnik z AF1. Sam w końcu takom kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...