Skocz do zawartości

jak hamowac przodem żeby mi tył podniesło ?


speedy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak hamowac przodem żeby mi tył podniesło ? jecsze nie prubowałem bo szczeże mówiac nie maiłem zabardzo czasu na to bokupiłem motor juz pod koniec sezonu :cry: . A co do motoru to motor ma podwujna ytarcze z przodu i mam metalowe przewody hamulcowe chodzi mi o technike tego hamowania co i jak, z jakiej predkości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies ktos to juz pisal ale powiem w skrucie (streszcze to co wiem) na pewno nie daje sie pełnego chebla odrazu. odciazasz tyl, leko wybijajac sie z siedzenia, przechylic sie do przodu i powoli do chamowywac az tyl sie podniesie na odpowiednia wysokosc puzniej powoli popuszczac i chyba tyle . a jeszcze mocno sciskasz kolanami bak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wszystkim to z podnoszeniem tyłu podczas hamowania (to sie zwie stoopie;)) poczekaj do wiosny, bo asfalt musi byc rozgrzany (przyczepny)

poszukaj dobrze w archiwum pod "stoopie" , tam znajdziesz na 100% fachowe porady

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.scottishbiker.com/getagrip/ narazie pocwicz przed kompem. podoba mi sie ta gierka, prawie 28 metrów za 1 razem 8) ma się ten talent, co 8)

 

ostatnio był gdzies temat "jadace stoopie" czyli rooling stoopie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh na roweże jest dużo łatwiej jak masz dobre hamólce to tylko naciskasz przy małej predkosci (troszke sie bawiłem w te wakacje)a mot jest cieższe ,trzeba zrobic to przy znacznie wiekszej predkosci i "w razie czego" te połamane plastiki pogniecenia rysy ... ech w tym sezonie i tak chce sie tego nauczyc :banghead: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widze to bedzie trzeba prubowac na własnych bledach bo tu jak widze nikt mi niczego nie doradził o ale człowiek uczy sie na wasnych błedach, tlko zobzcymy jak to będzie czy będzie sukces czy upadek , wole zeby upadku nie było bo mam fajne nakleki i no szkoda było by ich :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widze to bedzie trzeba prubowac na własnych bledach bo tu jak widze nikt mi niczego nie doradził o ale człowiek uczy sie na wasnych błedach, tlko zobzcymy jak to będzie czy będzie sukces czy upadek

o czym Ty mówisz, przeciez jest napisane, żeby skorzystac z archiwum przez opcje szukaj :!: po co zasmiecac serwer, skoro kiedys juz zostało dokładnie opisane przez osoby znające sie na rzeczy :!: niekomu tez nie chce sie pisac kilka razy tego samego bo i po co.

 

EDIT:

a może chcesz poczytac porady kogos, kto nie ma o tym zielonego pojecia i wypisuje głupoty. wtedy bedziesz miał jeszcze wieksze pretensje jak zaliczysz szlifa przy stoppie :evil: jak poczytasz w archiwum, i czegos nie bedziesz wiedział to wtedy pytaj :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz niestety polecialem do przodu na swojej dt podczas stoopie, straty dosc duze, owiewka i podstawka pod liczniki polamane, krzywe lusterko, uklad scalony w liczniq w 3 kawalkach, naszczescie nie dziala tylko podswietlenie, oraz przebieg dzienny z*ebany, no to na tyle, naszczescie dalo sie to zrobic mozliwie malym kosztem, jednakze boje sie ze jak przelecisz szlifierka to straty moga byc wieksze:>

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...