Skocz do zawartości

3miasto - chętni na gokarty?


j_bravo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ..teraz by bylo ciezko.. ale podobno w pruszczu tez sa gokardy :) i taniej.. moznaby jakas wycieczke na moto zrobic :( no i pojezdzic na gokardach...ale to dopiero jka sie cieplej zrobi....

a teraz to moznaby znowu sie umowic ;) tylko tak za jakies 2 tygodnie... co wy na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może są chętni na jakiś bliższy termin niż za dwa tygodnie? Otwieramy nową listę? tylko nie wiem czy nie jest za mało czasu na zorganizowanie się na ten weekend. ja, jak by co, mogę - to jest sztuk 1 (dobrze by było tak ze 4-5 sztuk nazbierać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też wpadł lae mialem nawrót po 2 tygodniach anginy i znowu leze w łożku.

A co do pruszcza to tam jest tor kartingowy ale trzeba miec swoje karty.Jak bedziecie mieli już karty to ja moge zorganizowac klucze do toru.

A co do zdjęc to naprawde nie wyszły , było zacimno i zaszybko jezdziliśmy i aparat nie nadążał z ustawianiem sie.

 

Pozdrawiam i życze udanej zabawy jak byście jechali.

 

P.S. I tak wam dołoze jak bede następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :P jaki pewniak.. ;) ja powiem tak.. kilku z nas to pierwszy raz za kolkiem gokarda siedzialo ;p ja w dodatku doznalem urazu psychicznego kiedy na pierwszym zakrecie oderwalo mi sie kolo i wywalilem z cala sila w te opony , ktore pozniej skutecznie uniemozliwily mi wyjscie z "pojazdu!"...

wiec teraz jka juz sie odblokowalem bede wymiatal :P

ps. no kurde..znowu sie napalilem!!! .. jeszcze nei wiem kiedy (bo musze sesje skonczyc) ale chce jeszcze sobie z wami pojezdzic ;) ps. ukasza wyslemy na jakies szkolenie zeby przestal zajezdzac droge stajac w poprzek :P i bedzie dobrze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ukasza wyslemy na jakies szkolenie zeby przestal zajezdzac droge stajac w poprzek ;) i bedzie dobrze ;p

 

Zabierz lepiej zapasowe kółko ;):D:P

Ja się oczywiście także piszę na następną edycję, zabawa była przednia i chętnie to powtórzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...