Skocz do zawartości

3miasto - chętni na gokarty?


j_bravo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wy serio mowice o tym kasku zeby zabrac ??!!

jakis mam... wozilem w nich pasazerow...

ale rekawic to ja nie zabralem..m oze ktos wziac dla mnie ??!!

 

Serio, jak masz własny kask to bierz, bo ichnie są naprawdę "lekko" sfatygowane, a włożysz własny to już jest jakiś przedsmak czekającego sezonu :banghead: . A rękawice to wystarczą zwykłe byle łapy nie zmarzły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ja niestety nie mam w domu kasku, został w Koscierzynie razem z motocyklem, już raczej nie zdążę po niego wpaść :banghead: Także zdaję się na te ich tigery i tornada dzisiaj... miejmy nadzieję, że moja głowa nie ucierpi :evil: Do zobaczenia na miejscu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spotkaniu. Jak zawsze zabawa była przednia. Adrenalina na maksa. Śmigaliśmy 15 minut (koszt 28 zł)

 

A oto oficjalne wyniki (czas za 1 okrązene)

1 - marcincbr600 - 37,530 s.

2 - j_bravo - 39.880 s

3 - Tomasso - 43.810 s

4 - ukasz - 44.180 s

5 - mirek_b12 - 44.820 s.

 

Ja mogę z polecić ten sposób spedzenia wolnego czasu - było SUPER

 

Zdjecia umieszcze na innym serwerze vo nie wiem jak sie na forum umieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe

zabawa świetna, wielkie dzięki dla j_bravo za zorganizowanie imprezy. Emocje zaczęły się już na starcie - jako drugi ruczył Mirek i z impetem przygrzał w bandę na pierwszym zakręcie (podobno kółko mu odpadło :lol:). Moje pierwsze kółko tez było fajne - na którymś z kolei wiraży mój gokart postawiło w poprzek, po czym zostałem staranowany przez Tomasso :lol: Obsługa toru nie musiała przy nas narzekać na brak zajęć.

Musimy to kiedyś powtórzyć - jeszcze trochę pośmigamy i też zejdziemy z czasem poniżej 40 sekund :banghead:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było ale dżentelmenami torów to raczej nie zostaniemy :mrgreen: a obsługa musiała mieć nerwy żeby rozszczepiać dwóch czy trzech i patrzeć jak kolejny na nich prawie wlatuje. Za tym ostatnim zakrętem przed metą powinni chyba jakiś czarny punkt postawić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...