Skocz do zawartości

Regeneracja pływających tarcz hamulcowych


piotr123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy tarcze nie były odkręcane, zawsze zostają ślady po kluczu imbusowym na śrubach.

 

tylko po co :?: tzn. jeżeli nawet były odkręcane :?: -wiedza taka chyba nie zmieni jakoś diametralnie mojej sytuacji -a problem dalej pozostanie ; ale sprawdzić sprawdzę z ciekawości -motocykl mam od 2 lat i wcześniej tego luzu nie było. Problemem jest co dalej z tym zrobić a nie jak do tego doszło :?

 

Pozdrawiam Turek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałem tej cynicznej riposty !!!

A co w końcu chcesz usłyszeć ?

W normalnych warunkach normalnie myślący motocyklista kupuje nowe tarcze i po kłopocie dalsza jazda bez trzymanki.

Tłumaczenie o braku kasy na nowe tarcze nie trafia do mojego starego łba.

To po jaką cholerę kupiłeś tak drogi motocykl ?

Dla szpanu ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałem tej cynicznej riposty !!!

A co w końcu chcesz usłyszeć ?

W normalnych warunkach normalnie myślący motocyklista kupuje nowe tarcze i po kłopocie dalsza jazda bez trzymanki.

Tłumaczenie o braku kasy na nowe tarcze nie trafia do mojego starego łba.

To po jaką cholerę kupiłeś tak drogi motocykl ?

Dla szpanu ?

 

odpowiem na to chociaż jak to przeczytałem to mi ręce opadły :crossy: :D :D :D

 

Jazdzić i tankować i .....

 

amen :twisted: :evil:

 

proszę Cię przeczytaj to jeszcze raz :idea: i gdzie tu widzisz cyniczną ripostę :?: :?:

 

nie lubie się tłumaczyć bo podobno tylko winny się tłumaczy ale niech będzie :banghead: - jak nie zrozumiałeś to słowo " amen " oznaczało w moim poście zadowolenie z faktu że moge jeździć i nie musze wymieniać tej tarczy a po drugie wyrażało nadzieję, że właśnie tak będzie wygladał moj sezeon 2005 , że będę tylko tankował i jeździł ...bo tego bym sobie wałaśnie życzył..:evil: <--- te ikonki też coś oznaczają :!:

 

a na koniec jak masz jakieś wątpliwości co autor miał na myśli to zapytaj na drugi raz o co mogło chodzić a nie oceniaj (w tym wypadku) mnie od razu. Widze, że to jakaś moda jest, żeby od razu na czlowieka naskoczyć i " powyzywać "- tak postępujesz na co dzień :?: a mialem duży szacunek do Ciebie z uwagi na twoją rozległą wiedzę ale trochę go podkopałeś :!: :D

 

pees. powiem jeszcze jedno w tej sytuacji czekam na jakiś ruch z twojej strony ...... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu źle zrozumiałem użyte przez Ciebie słowo "amen" a to z powodu uczestniczenia w kilku ceremoniach żegnania motocyklisty. Wybacz ale takie skojarzenia mi się nasunęły.

Dużo prościej byłoby poprostu podziękować za informację lub oświadczyć że będziesz dalej katował sprzęta.

Może już niedługo będziemy mieli tańsze tarcze ponieważ firma Brembo uruchomiła produkcję u nas w kraju. Jak dokładnie sprawdzę te przecieki to napewno napiszę na forum.

Mam nadzieję że moje wyjaśnienia są dla Ciebie zadawalające.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...