Skocz do zawartości

Jawa 350TS czy może coś innego


Morusek_16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez uwazam ze MZ jest lepsza ale wybor nalezy do ciebie...

moze ja mam zle doswiadczenia z jawami ale :

1)majac 13 lat ja mialem komara a kumpel jawke i wiecej przy niej grzebal niz jezdzil.

2) teraz inny kumpel zakupic CZ to nie mogl z nia do ladu dojsc...

inna CZ u drugiego kumpla tez sie je.... w kolko

nastepny kumpel ma TS i ostatnio zmienial polowke silnika bo

cos pierd..... w srodku i polowke szlag trafil.

 

a co do MZtek to ma 6 znajomych moich. nie bede gloryfikowal MZ bo owszem czasami sie cos popsuje ale NIGDY w trasie nikogo z nas nie zawiodla MZ a do tego jak sie cos zepsuje to zawsze czlowiek dojdzie co jej jest...

 

TWOJ WYBOR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to prawie to samo chociaż jeśli chodzi o jakość to zawsze wolałem wierzyć Niemcom.

Mnie osobiście bardzie podoba się Jawa (i CZ) bo ma bardziej solidny wygląd i chyba faktycznie była sztywniejsza zarówno rama jak i widelec.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Ja tam jeżdżę jakiś czas i jak dla mnie Jawa jest lepsza, gdyż jest cięższa od Mz i dlatego mimo być może większego spalania o wiele lepiej się jeździ-( komfort zdecydowanie wyższy)

Mam 185 cm i rozwinięty miesień piwny .

 

Prywatnie Mz i Jawa to jedno bedziewie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Ja tam jeżdżę jakiś czas i jak dla mnie Jawa jest lepsza, gdyż jest cięższa od Mz i dlatego mimo być może większego spalania o wiele lepiej się jeździ-( komfort zdecydowanie wyższy)

Mam 185 cm i rozwinięty miesień piwny .

 

Prywatnie Mz i Jawa to jedno bedziewie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...