Skocz do zawartości

NITRO- Wasze opinie o tej firmie


Rekomendowane odpowiedzi

Nitro mocno atakuje nasz rynek.Rękawice, buty, kaski....i jak zauwazyłem ceny nawet atrakcyjne.Firma podobno Angielska ale produkowane pewnie jak wszystko na dalekim wschodzie. :?

Ktoś z Was ma/miał kontakt z produktami tej firmy? Jak z jakością i standartem tych produktów?

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ich buty jakos we wrzesniu,model bodajze NB 20 i jak wiekszosci uzytkownikow tych butow odkleila mi sie podeszwa. Zostalo to naprawione w ramach gwarancji. Zima uzywalem butow pare razy wiec na razie sie kupy jakos trzymaja.Posiadam tez rekawice zimowe tejze firmy-ale ze wzgledu na to ze jezdzilem w nich tylko pare razy to za duzo powiedziec o nich nie moge. Produkty tej firmy przekonuja przede wszystkim cena. Jakosc nie jest rewelacyjna-kumpel kupil kask i po sezonie szybka tylko na smietnik sie nadaje bo nic przez nie nie widac. Jak nie masz za duzo kasy to bierz,ale cudow sie nie spodziewaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kask zaplacilem 360 zyla jak na ta cene super. Nie moge mu nic zarzucic naprawde bardzo dobrze sie sprawuje. Wada to niewyjmowalne wkladki ze srodka. Mam jeszcze rekawice za 130 zyli z materialu i skory tez mi bardzo odpowiadaja na zime sie nie nadaja bo za zimne ale jakos jest ok i do tego fajnie wygladaja. Po dluzszym deszczu niestety zaczynaja przemakac z przodu na palcach ale co zrobic zycie. Z tej firmy przynajmniej kask i te rekawice zdecydowanie polecam :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kask tej firmy i jestem srednio zadowolony.szyba niby nie rysujaca, porysowala sie podczas zwyklego uzytkowania.Poza tym szyba paruje i odpadl mi zatrzask do zabezpieczenia paska przed poluzowaniem :?

Chcialem kupic nowa szybe.I do kazdego modelu kasku cena jest taka sama.I nie wazne czy masz kask za 2000 czy za 300zl, jak bedziesz chcial wymienic szybe na nowa,to dasz tyle samo.

Pytanie czy w tanszych modelach szyby sa tak dobre czy w drogich kiepskie

skoro kosztuja tyle samo.

Osobiscie nie moge powiedziec ze to jakas rewelacja.Po prostu przecietniak.

Pzdr

Kaczor

ZRX 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kask tej firmy i jestem srednio zadowolony.szyba niby nie rysujaca, porysowala sie podczas zwyklego uzytkowania.Poza tym szyba paruje i odpadl mi zatrzask do zabezpieczenia paska przed poluzowaniem :?  

Chcialem kupic nowa szybe.I do kazdego modelu kasku cena jest taka sama.I nie wazne czy masz kask za 2000 czy za 300zl, jak bedziesz chcial wymienic szybe na nowa,to dasz tyle samo.

Pytanie czy w tanszych modelach szyby sa tak dobre czy w drogich kiepskie  

skoro kosztuja tyle samo.

Osobiscie nie moge powiedziec ze to jakas rewelacja.Po prostu przecietniak.

Pzdr

Kaczor

ZRX 1100

 

Szybka bodajze kosztuje 115zl przyciemniana bo sie pytalem bo bede chcial se zakupic dla siebie(niewiem ile kosztuje zwykla).

Wez pod uwage z innych firm szybki sa znacznie drozsze kosztuja lekko ponad 200zl jak nie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

..mam taki kask NITRO.Kosztował jakies 500 pln.Dość dobrze wykonany,jak na tą cenę. Wiem napewno,że przed kupnem kasku trzeba przymierzyć kilka egzemplarzy z danego modelu.Mnie się zdarzyło wziąć na przejażdżkę jeden kask...szybka odstawała trochę od kasku,ale juz nastepny był super.

Warto przetestować podczas jazdy.Mimo wszystko polecam. :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...