Skocz do zawartości

NAJWIĘKSZA IMPREZA SEZONU-TWIERDZA MODLIN


RUDA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, chcę tam skoczyć, bo nie mam innych planów na weekend, ale widzę, że zainteresowanie imprezą nie jest zbyt wielkie. Załogi żadnej konkretnej też nie udało mi się zmontować. Więc mam obawy... Wie ktoś może ile tam wjazd motocyklem kosztuje i co w zamian?? W programie imprezy na podanej stronce są w sumie same niewiele mówiące ogólniki. Więc nie wiem, czy zostać uczestnikiem imprezy, czy w sobotę przyjechac jako jeden ze szwendających się gapiów, pokręcić się i spadac na chatę... Jak sie okaże, że motocykli przyjedzie 5 na krzyż, to chyba nie ma sensu. Wielka impreza (może nawet zbyt wielka) a jakoś mało sprecyzowane to wszystko...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z gościem z firmy organizującej piknik. Impreza raczej mała, miejsca do zaparkowania będą wyznaczone, parkingów strzeżonych brak - pojadę samochodem, bo nie chcę żeby jakieś gnoje coś mi uszkodziły w motocyklu. Jadę bo interesuje mnie zlot pojazdów militarnych i rekonstrukcjie histryczne. Wstęp na pewno będzie płatny, pytanie tylko ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a w postach Rudej z zimy jeszcze gigantomania normalnie... Największa impreza... Pojazdy militarne... spodziewamy się kilkuset uczestników... to pewnie motocykli też kilka setek byc powinno... cos czuję, że to wielka kicha będzie. Jakoś po szumnych zapowiedziach sprzed klilku miesięcy zapadła głucha cisza. Na szczęście niedaleko do domu stamtąd...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że już się odczuwa przejście najgorszej możliwej mody z USA na nasz teren czyli bójek między MC's + okresowe lanie tych co niezrzeszeni.

ROOKIE , to twoje słowa , nie wiem z kąd czerpiesz swoją wiedze , ale nie masz zielonego pojęcia o MC. Zanim powiesz jakąś głupote powinienneś najpierw zwryfikować swoje wiadomości w danym temacie. A może poprostu pojedz na jakiś zlot poopserwuj a jak to będzie mało porozmawiaj z kimś kto ma MC na plecach, może wtedy bedziesz miał prawo wypowiadać się. Ludzie zamiast sie wkręcać nawzajem najpierw zastanuwcie sie czy macie coś do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz po imprezce

Byłem Widziałem Browarka wypiłem, ale niestety musialem sie zrywać i juz jestem w domu.

1 - największa impreza to chyba to nie była, byłem na niewielu ale wszystykie były większe - ale to wcale nie negatyw - była całkiem przyjemna kameralna atmosfera

2 - czekałem na znajomych ale się nie zjawili :cry: może wpadli dopiero jak ja pojechalem

3 - zlot militarny - tez niewielki a szkoda - (był fajny kibelwagen <chyba tak się to pisze>) - no i troszki bokserów dojechało i kilka ładnie zrobionych klasyków

4 - widziałem przedstawicieli 3 MC ale jakoś nie dostałem w morde, ani nie lali się sami między sobą, może dopiero wieczorem :lol: jak się ściemni

5 -

a ile za wjazd? no i czy te pokazy jazdy motocyklowej się odbyły?

pozdro

Xant

- wjazd jest za 0,00 zł a pokazów jazdy nie widziałem :P znaczy takich programowych, bo takie swojskie to owszem.

 

 

modlin.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli wjazd za darmo.... to zawsze lepiej niż siedzieć w domu. Militaria mnie nie interesują, ale liczę bardziej na to, że się trafi kilku na moto, co lubią się popisywać:P

około 10.30 bym się jutro (niedziela 22.05) chętnie z Wawki wybrał. Jak będzie kicha, to przynajmniej przejażdżka będzie.

 

_____________

CBR600F2 blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na jutro przewidziane sa jakies atrakcje ? czy tylko to co dzisiaj ?:P dziwnie troche, bo najpierw na stronie twierdzy byl plan imprezy, ktory potem zniknal i w sumie nie wiem co myslec :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Julitek

Byłam w sobote , pogoda dopisała droga fajna miejsce ciekawe ale sama impreza bardzo mizerna. Gigantomania przemawiała przez organizatorów , ale poza słowami jak dla mnie wielkie nic , a sporo już widziałam. Może troche uczciwości by się przydało przy reklamowaniu swoich imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w sobotę w dwa motocykle około 10ej dotarlismy na tą ''Najwiekszą Imprezę Sezonu'' , było łącznie z naszymi 6 maszyn. Pani z plakietą Organizator nie umiała, lub nie chciała powiedzieć czegokolwiek, co dalej będzie, bo z planem z netu nie zgadzało się nic. Kilka parasoli i nalewak do piwa, to były całe atrakcje. Później dojechało trochę motocykli i w najwiekszym nasileniu było ich łącznie około 40. Pojazdy militarne na które liczyłem, to były dwa Gazy 69, stary Land Rover, Kubelwagen i BMW R75 na lawecie. Rusków z wózkami nie liczę. Zapodano muzę z głośników- Lady Pank ;) Porażka... Potem na dechach szumnie zwanych sceną męczyła się koszmarna kapela z wyjącą wokalistką. Nudy, siedzenie w murach, zero organizacji, zero czegokolwiek. Mozna se było strzelic z łuku (żeby nie było huku) za 2zł, lub poszwendać się po twierdzy, oczywiście na własną rekę. Na szczęście niezawodni znajomi dopisali, zdanie mieli podobne, więc około godzin obiadowych opuscilismy ten Zlot Wszechczasów w celu zorganizowania sobie prawdziwej imprezy. Totalny niewypał i kompromitacja organizatorów.

;) ;)

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...