Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 1100 z 96r-prosze o opinie użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam ptyanie do użytkowników GPZ 1100 i nie tylko.Czy warto kupić ten jednoślad?Ma jakieś konkretne wady.Dlaczego był produkowany przez trzy lata(1995-1998).Niedługo jade oglądnąć GPZ.Prosze również o link do stronek.Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik taki jak w ZZR 1100 i ZRX 1100 zatem mechanicznie bez zarzutu...trwały i bardzo mocny... spalanie też raczej jak na tą moc i pojemność umiarkowane (przynajmniej w Zygzaku tak miałem). Myślę że to dobry turystyczny motocykl...jesli z niewielkim przebiegiem i rozsądne pieniądze to wart grzechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci mogę powiedzieć co zresztą pewnie wiesz że względenie ceny za takie moto nie są wysokie , raz siedziałem na takim "bydlaku" kawał maszyny , troszke ma swoich kg. Wiem że mój kolega ma zamiar sprzedać swoją sztuke i wiem że nie chce za nią dużo bo chce jej się pozbyć ( teraz szuka Haybusy), koleś nie jeździł nią zbyt wiele i ma oryginalny przebieg. Gdyby co mogę się dowiedzieć za ile chce ja sprzedać.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki GPZ, ZZR i ZRX 1100 oczywiście nie są zupełnie identyczne... różnią się fazami rozrządu, kształtem kanałów dolotowych i przełożeniami...ale baza w zasadzie jest ta sama... Ja zrobiłem zygzakiem 70 tys i nie miałem problemów z panewkami...GPZ to bardziej turysta niż sportowiec więc nie sądzę żeby gościu kupował go z myślą o jeżdżeniu na kole... no ale gdyby się uparł...to i to dałoby się zrobić... zakupić poprawioną miskę olejową... coś chyba około 300 dolców...i problem z panewkami znika... zresztą Ty Adam o tym wiesz... bo sam o tym pisałeś kiedyś :D . Ja będę bronił Kawy... może z przekory trochę, bo sentyment jakiś mam do tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jej co bronic bo to dobre motocykle.

Po prostu trzeba pamietac o regularnych zmianach i sprawdzaniu poziomu oleju i to wszystko - jak w kazdym silniku.

Oczywiscie przy uzytkowaniu zgodnie z przeznaczeniem.:D))

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...