Skocz do zawartości

kupno GSX-F 600/750 czemu sie przygladac /wsluchiwac


Rekomendowane odpowiedzi

witam niedlugo kupuje GSX-F 600 lub 750 z roku 90 - 93 czemu sie przygladac w takim moto jak powinien pracowac silnik ?? macie jakies cenne uwagi to piszczcie bede bardzo wdzieczny bo na japoncach znam sie tylko z pisma (net ,fora) a nie wem czy bede mial z kims kto sie zna pojechac aby obadac sprzeta

 

p.s jaka jest roznica miedzy 600 a 750 (poza pojemnoscia i moca ) co lepiej szukac ??

 

pozdro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór!!!Smigam na takim sprzęcie i naprawde jestem zadowolony,dobrze hamuje ma niezłego kopa a w razie potrzeby poleci 220km/h.Polecam Ci założenie sportowego wydechu,mam wyniki z hamowni i mocy nie daje ale wzrasta dość znacznie moment obrotowy.Nie powiem Ci natomiast na co zwracać uwagę kupując sprzęta bo się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór!!!Smigam na takim sprzęcie i naprawde jestem zadowolony,dobrze hamuje ma niezłego kopa a w razie potrzeby poleci 220km/h.Polecam Ci założenie sportowego wydechu,mam wyniki z hamowni i mocy nie daje ale wzrasta dość znacznie moment obrotowy.Nie powiem Ci natomiast na co zwracać uwagę kupując sprzęta bo się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem w archiwum i malo tego jest tyle ze nie powinien kopcic ale to chyba normalne hm 750 jest drozsza od 600 o ok 1000 zeta moc w sumie podobna (pare koni wiecej) moto chyba sprowadze z niemiec ( mieszkam 150 km od berlina a tam moto komisow jak w polsce pijalni piwa )

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

powiem tyle - sam nie jezdzilem i nawet nie chce bo lubie prawdziwe motory a nie bociany i na potwierdzenie tego mam kolege ktory bał sie 600 tki sporta i kupił sobie GSX F a. Po dwóch dniach jazdy stwierdził ze ten motorek nie jest dla niego, zwłaszcza ze po jezdzie z nami musielismy tak co 30km robic krótki postój zeby sie dokulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak powiedział adi ...

 

wszyscy pieją ze jak motocykl ma usportowioną sylwetke to musi Bóg wie jak zapieprzac ...

 

to nie jest R'ka tylko F'ka i całe szczęście... wygodniejszy, nadaje sie dla dwoch osob, ma wygodną kanapę nie tak jak plastikowe siedzenia SRAD'a czy innych super sportów ... przyspieszenie do 100 4,5 w zupełności wystarcza, a jak trzeba przypalować to do 180 jest zwinny ... dalej pojdzie ale wolniej ( z resztą po co ?? 8O )

 

 

te motocykle stworzone są do czego innego niz supersporty. kazdy ma swoją kategorie, jedni skutery, inni quady, choppery, enduro, kross albo harley'e ...

 

zycie panowie ... zycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od tygodnia jestem szczęśiwym posiadaczem GSXF750 :twisted: i zacząłem się z nią bliżej zapoznawać. To co na tę bardzo krótką chwilę mogę powiedzieć to, to że jest bardzo wygodnym motorem: wygodna pozycja (a nie na leżaka :D ), kierownica trochę szersza a o ile przyjemniej się prowadzi. Asfalt zabiera w sposób bardzo przyzwoity, odwija do przodu na każdym biegu...

A prawda jest taka, że jeśli nie śmiga się na przysłowiowego maxa tylko rozsądkowo to różnice nie są aż tak straszne.

 

To tyle na początek. Za jakiś czas będę mógł napisaćwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...