Skocz do zawartości

R1 Champions Limited Edition


Rekomendowane odpowiedzi

On sam sprowadza dostyc mało... zawsze w przeciwieństwie do innych swoich maszyn ma nie więcej jak kilka sztuk ale to też nie nie zawsze- on robi za to dla tych wszystkich którzy sprowadzają maszynki z za wielkiej wody...:)

Ale kolejeczka do niego zawsze jest długa mimo stosunkowo wysokiej ceny i nawet dobrzy kumple muszą nieraz czekać w kolejce na oddanie swojej maszynki do roboty miesiąc a nawet więcej...:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie wszystkie te maszyny są jego... tak jak mówiłem robi przedewszystkim dla tych którzy ściągają maszynki z za granicy(z USA). Ale liczba jest różna- wiosną tego roku Jedynek miał chyba z 6 swoich plus chyba ze 3 Fajery i coś tam innego ale wiadomo- zima martwy sezon wiec sie gromadziło ale wisną nic długo nie stoi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolaj jak bardzo Ci sie spieszy z tą maszynką??

Ja mam teraz sesje i ten tydzien mam bardzo goracy ale do konca tygodnia powinienem znalezc chwilke zeby wpaść do mańka i obadac ten motorek.

Daj tylko znać czym jesteś zainteresowany i czego konkretnie oczekujesz... Maniek to mój kolega więc moge go spytac o to i owo ewentualnie zrobić jakieś fotki...8)

 

daj tylko znac czy wytrzymasz do powiedzmy max piątku wieczorem i co byś chciał sie dowiedzieć...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolaj jak bardzo Ci sie spieszy z tą maszynką??  

Ja mam teraz sesje i ten tydzien mam bardzo goracy ale do konca tygodnia powinienem znalezc chwilke zeby wpaść do mańka i obadac ten motorek.

Daj tylko znać czym jesteś zainteresowany i czego konkretnie oczekujesz... Maniek to mój kolega więc moge go spytac o to i owo ewentualnie zrobić jakieś fotki...8)

 

daj tylko znac czy wytrzymasz do powiedzmy max piątku wieczorem i co byś chciał sie dowiedzieć...:D

 

chodzi o motomaniek ta?

 

przeszedlbym sie z toba :D

 

ale mysle ze bez ogladania mozesz jechac do sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza si- chodzi o tzw. "motomańka"... :D

Jak będe miał chwilke żebyśmy mogli sie umówić to nie ma sprawy- dam Ci znac na GG ale nie obiecuje bo mam naprawde kiepski tydzień i podejrzewam że najprawdopodobniej zalece tam przy okazji ale na 100% nie wiem bo wszysto zależy od uczelni a nie odemnie i może będe miał chwile wytchnienia !?:roll: :D

 

A maniek faktycznie jest godny polecenia.

Profesjonalnie podchodzi do tematu, to nie żaden handlarzyna nędzny chcacy sie nahapac tylko gość kochający motocykle(swego czasu ścigał sie nawet i był całkiem niezły...sorki- nadal jest i naprawde miło popatrzeć co wyprawia z motocyklem;) ) który potrafi żyć z pasji.

Wszyscy są zadowoleni bo on na tym zarabia a ceny są dośc atrakcyjne często a motorki bardzo dobre (mam w białym conajmniej kilkunastu kumpli którzy zajeżdżaja maszyni od niego- niektórzy już 3cia albo 4tą i nikt nie narzekał że wciśnięto mu mine a gdyby tak było napewno wszyscy by sie o tym dowiedzieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka dzieki za zainteresowanie tematem mam dostac do konca stycznia pieniazki i wtedy mam zamiar jechac zobaczyc sprzeta (mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i go kupie oby nie byla to jakas mina) jezel mozecie sie dowiedziec czy byl polozony co bylo w nim robione jakies zdjecia zrobic bylbym wdzieczny za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryży sa gusta i guściki a przecież o tym sie nie dyskuuje- ja widziałem najrózniejsze malowania felg i nie mówie że każdemu musza sie podobać ale napewno są ciekawe i nikt nie powie że tak nie jest a dlamnie 100000 razy lepsze niż nudne trzymanie sie na siłe oryginału!

Na żywo prezentują sie naprawde dobrze, jakość też jest bdb. i extra wyglądają gdy koła są w ruchu- co kto lubi...

 

Gdybyś zobaczył jak wygladał trgo gościa który te motorki robi stary poczciwy Blady(i to bazą był pierwszymodel jeszcze z okrągłymi lampami). Lakierwnia poprostu odjechane na maxa(łacznie z kołami ale tym razem całe koła były widziwione), jednoramienny wahacz, polerka na lustro wszystkiego co było możliwe, plastiki od modelu 98, xenony, wydech pod siedzeniem(ala MV Agusta), i jeszcze wiele wiele innych przeróbek mniejszych i większych... Ten motorek gdy stał obok najnowszych R1dynek, Bladych czy innych wynalazków poprostu robił piorunujące wrażenie i nikt ni zwracał uwagi na inne maszyny.

Ale zaraz znowu ktoś powie że to wsyzstko napewno było "be" bo tylko seryjne jest nudne jak falki z olejem jest cacy.

 

Ale mówąc że to wiejski tuning to już jest delikatnie mówiąc hamskie i pozostawie to bez dlaszego komentarza bo z takim podejściem to widze że nie mamy o czym nawet mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryży sa gusta i guściki a przecież o tym sie nie dyskuuje- ja widziałem najrózniejsze malowania felg i nie mówie że każdemu musza sie podobać ale napewno są ciekawe i nikt nie powie że tak nie jest a dlamnie 100000 razy lepsze niż nudne trzymanie sie na siłe oryginału!

Na żywo prezentują sie naprawde dobrze, jakość też jest bdb. i extra wyglądają gdy koła są w ruchu- co kto lubi...  

 

Gdybyś zobaczył jak wygladał trgo gościa który te motorki robi stary poczciwy Blady(i to bazą był pierwszymodel jeszcze z okrągłymi lampami). Lakierwnia poprostu odjechane na maxa(łacznie z kołami ale tym razem całe koła były widziwione), jednoramienny wahacz, polerka na lustro wszystkiego co było możliwe, plastiki od modelu 98, xenony, wydech pod siedzeniem(ala MV Agusta), i jeszcze wiele wiele innych przeróbek mniejszych i większych... Ten motorek gdy stał obok najnowszych R1dynek, Bladych czy innych wynalazków poprostu robił piorunujące wrażenie i nikt ni zwracał uwagi na inne maszyny.

Ale zaraz znowu ktoś powie że to wsyzstko napewno było "be" bo tylko seryjne jest nudne jak falki z olejem jest cacy.

 

Ale mówąc że to wiejski tuning to już jest delikatnie mówiąc hamskie i pozostawie to bez dlaszego komentarza bo z takim podejściem to widze że nie mamy o czym nawet mówić...

 

PICT0083.JPG

a to fotka w/w bladego.. http://motomaniek.mfirma.net/klimaty01/PICT0083.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...