Skocz do zawartości

Cagiva na pierwsze moto


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co się orientuje to cagiwa W8 to jest enduro :idea: a ta z aukcji jest przerobiona na crossa, czyli pewnie nie ma papierów itd.

 

ps. a czy W8 nie były chłodzone cieczą??

 

rok produkcji 1998?? i chłodzenie powietrzem w crossowce?? cos mi tu nie gra :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się u sprzedawcy dlaczego jest przerobiona i czy ma orginalne części (Lampa , owiewka itd.).

Zapytaj czy ma na nią papiery bo jeśli nie to ja bym nie brał, wygląda na jakąś waloną i przerobioną dla niepoznaki.

Skoro nie ma świateł to po ulicach pewnie nie jeździł, a więc prawdopodobieństwo że zatrzyma go policja jest znikome.

Sprawdz co odpowie jak mu zaproponujesz że chcesz sprawdzić motocykl na policji czy nie jest kradziony. Jak będzie się migał no to wiadomo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to mi nie dawała spokoju wiec sprawdziłem, w8 z tego roku jest chłodzona powietrzem. pomyliłem sie :) http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=712

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daj sobie z nim spokój, jak nie ma papierów to koles napewno nie zgodzi się na sprawdzanie moto na policji. moto pewnie jet kradzione, po co pakowac sie w ewentualne kłopoty.

nie masz papierów=>nie mozesz jezdzic po ulicy

za 3 tys. cos znajdziesz, musisz tylko dokładnie zbadac stan techniczny bo czesci do włoszczyzny i japonców sa dosyc drogie.

 

To bralibyście go czy lepiej coś innego w tej cenie, jeśli coś innego to co?

standardowa odpowiedz : dt 125 :) za ta kase wielkiego wyboru nie bedzie, nie patrz za bardzo na marke tylko na stan techniczny.

a przede wszystkim napisz, czy szukasz enduro czy crossa .... ile masz wzrostu , gdzie i w jaki sposób masz zamiar użytkowac moto.

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

NO ale jak chcesz moto ktore nie musi byc na papierze to zadzown do tego kolesia i tak jak inni pisali zeby pojechac z tym moto na policje i zeby numery sprawdzili;) a jak niestety bedzie kradzione:cry: to kupuj DT :D:D:D super sprzet tylko niewiem czy za 3 tys znajdziesz jakas w dobrym stanie :cry:... ale szukaj :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost: 186cm  

moto moze byc bez papierow bo bede smigal raczej po lasach ale jakby bylo z papierami to też by było spoko  

wtedy moze zrobilbym A1 i je zarejestrowal

z tym wzrostem nie ma sie co martwic, że moto bedzie za wysokie :)

szukaj takiego z papierami, bo moto bez papierów na 99% jest kradzione, trudniej je pózniej sprzedac no i masz mimo wszystko jakies tam schizy że nie masz papierów wiec ewentualna kontrola policji .......

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta Cagiv'a chyba dam sobie spokoj bo dzwonilem przed chwila do goscia zeby spytac czy pojedzie na policje sprawdzic numery to kreci ze ona wogle nie miala numerow i takie tam pierdoly gada.

numery miała napewno, albo je zdrapał albo zrobił tjunink: tzw clin look, czyli zaszpachlował numery tak jak w samochodach robi sie z

klamkami :) hehe

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych Dt'kach?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39085582

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39488680

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39546456

 

Którą z tych trzech byście wybrali? Starczyłoby mi na początek 80cm, czy za słabe? Ile one mają koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...