Skocz do zawartości

3miasto : Gdansk, Gdynia, Sopot.


MasterDD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie poznalem tam jeszcze kogos, tylko kto to byl, to ja nie wiem

jezeli bolalo, to nie mow, nie masz sie czym chwalic :D

 

YuNan - niebieska gsxf tez widzialem :clap:

 

chyba musimy ustalić jakiś kącik na parkingu żeby rozpoznać forumową bandę

 

proponuje rozowe wstazeczki przypiete do rozporkow :D

a powaznie - nieglupi pomysl. moze zrobmy tak: na przyszly raz spotkamy sie przy jakims konkretnym sprzecie (zauwazylem, ze motocykle jest nam latwiej rozpoznac, niz ludzi :mrgreen: ) kto sie deklaruje na wabia ze swoim sprzetem, ze za tydzien przybedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wkońcu też byłem - niebieskie suzuki, no i po 5 minutach musiałem spadać, ale jednak radość popatrzeć na tyle motocykli.

 

Jeżeli jeździsz na niebieskim GSXFie, to może to Ciebie widziałem dzisiaj na Oruni? :clap:

 

pozdro.

 

To możliwe - byłem tam, szedłeś czy jechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wkońcu też byłem - niebieskie suzuki, no i po 5 minutach musiałem spadać, ale jednak radość popatrzeć na tyle motocykli.

 

Jeżeli jeździsz na niebieskim GSXFie, to może to Ciebie widziałem dzisiaj na Oruni? :clap:

 

pozdro.

 

To możliwe - byłem tam, szedłeś czy jechałeś?

 

Akurat wracałem piechotą do domu z uczelni - ze względu na te cholerne ćwiczenia policji i zablokowane centrum :? Widziałem Cię na Małomiejskiej, na wysokości szkoły się minęliśmy :D

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie poznalem tam jeszcze kogos, tylko kto to byl, to ja nie wiem  

jezeli bolalo, to nie mow, nie masz sie czym chwalic :)

 

proponuje rozowe wstazeczki przypiete do rozporkow :)

a powaznie - nieglupi pomysl. moze zrobmy tak: na przyszly raz spotkamy sie przy jakims konkretnym sprzecie (zauwazylem, ze motocykle jest nam latwiej rozpoznac, niz ludzi :mrgreen: ) kto sie deklaruje na wabia ze swoim sprzetem, ze za tydzien przybedzie??

 

Mlody, odwozac Ciebie na tramwaj slyszalem tylko jakies jeki i krzyki na tylnim siedzeniu. To pewnie znowu Twoja kobita Cie bila? :D

 

Ja bede jutro na bank i to w dodatku moim sprzetem!

Tak! TAAAK!! TAAAAAAAAAAAAAKKKK!!! :D Juz go mam :twisted:

Suczka gotowa do akcji :D

 

Bede czarnym Gie-eSem, jak widac zreszta na avatarze...

Mozemy sie spotkac przy mnie, ale rownie dobrze przy czerwonym monsterze Jag'a czy tez GSX'ie 750 Johnego.

Ew. przy kobiecie Mlodego, ale 3ba uwazac ,zeby jej nie sprowokowac. Nie chce miec takich sincow jak Mlody :D

 

Mi tam rybka... to do 18tej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody, odwozac Ciebie na tramwaj slyszalem tylko jakies jeki i krzyki na tylnim siedzeniu. To pewnie znowu Twoja kobita Cie bila?

wiesz, jeki i krzyki moga miedzy kobieta i mezczyzna oznaczac cos innego, ale... kazdy ma swoj czas, kiedys sie dowiesz :)

spotkanie przy mojej kobicie? czemu nie, tylko ona dzisiaj nie bedzie na zaspie, zreszta ja tez nie, wiec to raczej problematyczne :)

aha - pozdrowienia dla wszystkich zaspowiczow, ja jeszcze max 2 tygodnie i tez lataaaaaaaaaaaaam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet, ale ludzie sie dosc szybko zmyli :D

Pozniej wpadl jeszcze Mlody z kobieta, ktora rzadna mocy i adrenaliny wskoczyla na moje moto i szzzzzzyt :D Az siodelko bylo cieple, hehehe :lol:

 

A juz zupelnie na sam koniec wpadl Jag z kobita, ale samochodem.

 

Mlody wspomnial ,ze ten piekny XJR byl kogos z forum, prawda to? :)

 

Do zobaczyska za tydzien :)

p.s - ma ktos ochote sie pobujac w tygodniu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...