Skocz do zawartości

GS 500 : Tylnia opona, przeglad etc.


Rekomendowane odpowiedzi

bylbym bardzo wdziczny jak ktos by mi powiedzial gdzie w okolicach katowic moge dostac te oponki w promocji

Skocz do najbliższego przedstawiciela Suzuki. Z tego co pamiętam każdy z nich wystawiał GSa do wyścigów i teraz oponki zdjęte z tych maszyn są dostępne po obniżonych cenach. Komplet nowych takich Pirelli kosztuje 1200 jak powiedział mi gość we Wrocławiu.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze na oponie wynika iż data produkcji to 12 2003' date=' tak że jest to roczna opona. Mam nadzieję że się będzie dobrze sprawować :P[/quote']

Jezeli tak jest napisane na oponie-to jest to juz prawie dwuletnia opona,z konca marca 2003-wiec jak sie zacznie sezon to jej 2 latka stukna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cbr f1 oryginalnie chyba jest kapec 130, ja smigam na 160 i jest elegancko, jezdzilem f1 na zwyklym kapciu - tj. 130 i jakos tak gorzej w zakretach sie zachowywala [wydawalo sie jakbym bardzo szybko zamykal opone], niestabilnie itp. moze kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Moim zdaniem nie ma zbyt wielkiego znaczenia :P. Oczywiscie, jesli opony nie sa diametralnie roznych klas.

Bo wiadomo, ze jak sie zalozy jakiegos wypasionego np. Bridgestona, Metzzlera, czy Pirelli na tyl, a na przodek jakiegos NoName, to w zakretach przod bedzie kapitulowal duzo szybciej niz tyl...

Ale tak, to chyba nie ma znaczenia...

Ja mialem w MZcie z przodu Bridgestona a z tylu Heidenaua i sie smigalo cacy :P.

 

Pozdrawiam

 

PS

Chyba, ze pytanie bylo z serii: z przodu kostka, z tylu szosowka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwole się osobiście niezgodzić ze zbyhem. Opona przednia i tylnia powinna mieć tą samą rzeźbę bierznika. Ma to szczególne znaczenie podczas jazdy w deszczu kiedy to przednia oponka "przygotowuje teren" poprzez odpowiednie odprowadzenie wody dla tylnej opony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć!

Gdybyści organizowali zlot GSów a może nawet nieoficjalny zjazd :( to ja się piszę :D

mój GS bierze chyba (muszę to teraz sprawdzić dokładnie, bo ostatnio dolewałem) z 0,5L oleum na 1000km, ale ja go strasznie wysoko kręcę, bo zazwyczja latam z szybkimi sprzętami...

Ale jak go traktowac delikatni to tyle nie weźmie...

A co do oponek to mam pytanie?

na ile KMów średnio starczają oponki Bridgestony (takiem mam oryginalne i jak na razie mają ciutkę ponad 7000) a na ile Heidenau...

Bo się zastanawiam co kupić jak przyjdzie koniec Battlaxów?

 

GieeSowcy wszystkich krajów !!! Łączcie się !!!

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Różnego Typu opony można dostać również w Nowym Mieście Lubawskim, a dokładnie w Kurzętniku. Bardzo tanie opony. CO fakt są to oponki używane, i przechowywane może nie w najlepszych warunkach, ale zawsze można znaleźć coś dla siebie.

 

Ja do swojej Gs-ki tam znalazłem 10 opon z czego 5 było w naprawde ciekawym stanie.

 

Wybrałem, moim zdaniem najlepszą, za 60 zł. Więc myśle że ta cena jest nie duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesh mam gsa- jestem z gdyni - jak cos to przytaszczę dupsko na zlot gsa chyba ze bedzie gdzies wybitnie daleko... wtedy bede musiał wiedziec wczesnij niz dobe ;)

 

moj wział 0,6 na 1k km ale po drodze wymieniłem uzwojenie alternatora i tez się kapka wylała ;)

 

lol temacik nieco trąci myszką datami...pewnie piszacy juz się przesiedli...ale moze są nowi? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...