Skocz do zawartości

Jaka jest najlepsza szkola jazdy w Łodzi? ( Łódź nauka jazdy )


kuba_albert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do Gryglasa nie wiem czemu takie zdanie że naciąga itp ....ja robiłem u niego prawko....mój brat u niego robił....dziewczyna....i kupa znajomych i nikt nie powiedział złego słowa o nim...

 

no to konkrety:

jazdy motocyklowe po placu wyglądały w ten sposób:

1. spotkanie np. o 10:00 pod autoszkołą i oczekiwanie na instruktora i kursanta na auto

2. siadam na tylnym fotelu i czekam aż kursant kat. B zawiezie nas na plac co zajmuje zwykle 5 min, chyba że ktoś się spóźni, co się zdarza

3. na placu instruktor wyciąga motocykl, lub (jak szczęście dopisze) to zgania z motocykla poprzedniego kursanta, wtedy idzie szybciej

4. jakieś rady dla kursanta? otóż nie, jestem pozostawiony sam sobie (poza kilkoma pierwszymi jazdami), więc nie ma mowy o korygowaniu ew. błędów

5. gdy dochodzi 11:00, powiedzmy 10:50, czasem 10:55 zsiadam z moto i kursant kat. B odwozi mnie pod autoszkołę. lekcja nigdy nie trwała pełnej godziny, zawsze było to 40-50 min, średnio 45.

 

No a teraz jazdy po mieście (w ramach kursu 2h):

1. i 2. j.w. tyle, że z jakiegoś powodu jest więcej osób. jak ja byłem, to było jeszcze dwóch motocyklistów

3. krótkie przećwiczenie ósemek i jeden wsiada na moto. jedziemy na miasto (dwóch w aucie). moto jedzie z tyłu.

4. dojeżdżamy do trasy egzaminacyjnej, wysiadka i krótkie omówienie co i jak.

5. ten sam kolo co wcześniej wsiada na moto i przejeżdża trasę, tym razem przed autem, a instruktor nam komentuje jego błędy. jemu powie o błędach przy zmianie, bo nie ma łączności

6. kilkakrotna zmiana kursanta

7. na koniec na moto wsiada ten sam kolo co na samym początku i wracamy na plac - moto znów na końcu. cała zabawa trwa 3h - gryglas mówi, że robi nam przysługę, że jeździmy o 1h więcej :!: w rzeczywistości, gdyby czas podzielić po równo (a nie był podzielony równo), to na każdego by przypadła 1h.

 

No i powiedzcie mi teraz: czy to nie jest żenada, buractwo i sukinsyństwo?

 

u Lenarta w Delcie wygląda to tak: (brałem tylko jazdy doszkalające)

1. przychodzę na 10:00 na plac. moto stoi już rozgrzane (nawet jak jestem pierwszym kursantem tego dnia). Dokładnie o 10:00. Lenart cały czas czuwa i mówi co robię nie tak.

2. koniec jazd - dokładnie o 11.00 (choć zdażało się, że jazdy trwały i dłużej)

 

a miasto?

1. Lenart cały czas jedzie za mną i przez radio mówi mi co robię nie tak

2. jazda przez bite 2h

 

Po tym wszystkim sami sobie osądźcie, co znaczy dobra autoszkoła, a co dostajecie u drobnych naciągaczy.

 

pozdrawiam

 

p.s. nie mówię, że jazdy po mieście u gryglasa zawsze tak wyglądają, tylko raz miałem tą (wątpliwą) przyjemność. jazdy po placu to jednak reguła :-(

p.s.2. aż się nóż w kieszeni otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Nie wiem kiedy chodziles do tej szkoly bo pirwsze slysze zeby zmiany kursantow byly pod biurem autoszkoly.Ja iduzo moich znajomych jak i inni kursanci przychodzili na plac manewrowy gdzie czekal zawsze instruktor p.Marek motor byl zawsze przygotowany do jazdy.Nie wiem co znaczy sciaganie kursanta z motoru przeciez kursanci zmieniali sie co 2 godz i nie rozumie dlaczego ty jezdziles tylko godzine czyli inaczej niz wszyscy,a kiedy nastepny kursant sie spoznil to nie slyszalem zeby kogos sciagano z motoru.Zibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM

Ja osobiście polecam Delte przy A.Struga. Pan Dariusz jest przesympatycznym człowiekiem i dobrym fachowcę. Za żadne skarby nie polecam Woty. Delta i Wota mają ten sam placyk manewrowy i co nieco widziałam, zresztą moja kumpela robiła w wocie i jest BARDZO niezadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Robie rozeznanie bo niedlugo chcialbym zacząć wreszcie kurs. Co mnie smuci to to że będe musiał siedzieć na teori <30h> a mam kat. B. Z tego co sam szukalem i pytalem się to dobry wyborem będzie Nauka Jazdy Delta przy ul. Struga. Mają całkiem fajne motory i cena 900 zł. Co wy myślicie o tym ?? może inne miejsce możecie polecic, albo macie juz jakieś wyrobione zdanie o Delcie.

Pozdrawiam

Wojt@s

 

P.S

Wreszcie będzie legal :smile:

Edytowane przez Wojt@s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

rok temu miałem ten sam problem, też miałem wcześniej kat.B ale dogadałem sie i na teorii nie siedzialem robiłem sobie teściki w domciu na kompie i bez problemu, a co do delty to sa OK kupowałem u nich dodatkowe godziny bo tylko oni mieli motocykl taki jak na egzaminie a to dla nas poczatkujacy jets wazne;-) mila obsluga pokazali co i jak,i zdalem, polecam tez zdawalem w lodzi nie bylo tak zle jak przejedziesz ósemeczke to na miescie zdasz powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. O to mi chodziło. Pozatym zaczynam w maju kursik więc będzie ciekawie :biggrin: Ciekawy jestem czy będę musiał chodzić na tą całą teorie.Zobaczymy :buttrock:

Wal jak w dym do BAJON'a, przy cmentarzu na Mani. Dogadasz sie co do teorii, dostaniesz płytke z pytaniami testowymi (takie same pytania na testach), ogólnie jest zajefajna firma. Polecam. W zeszłym roku robiłem u nich kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Proponuję jak wyżej DELTĘ oraz WOTA CZYLI rodzinnie. Adam i Darek są szwagrami .W porządku szkołypodchodzą normalnie do A a nie jak inne szkoły od łaski na uciechę na zasadzie " masz motocykl i trenuj.Sam MIAŁEM PRZYJEMNOŚC kończyć kurs i wszystko O.K. Polecam?? :icon_mrgreen: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...