Skocz do zawartości

Poszukuję kurtki motocyklowej


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kurtki motocyklowej na rozpoczynający sie już nie długo sezon. Nie mam za dużo pieniędzy poniewaz wydałem wszystkie oszczędności na nowy motor (Honda MBX80). Kurtka może być używana ale w dobrym stanie i żeby miała ochraniacze. Obojętnie może byc nawet skóra. Mam około 120zł.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj Allegro, to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie.

Polecam też DIZMAR i GIEŁDĘ MOTOCYKLOWĄ. Jest tam tego towaru dosyć sporo, także z pewnością coś wybierzesz;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja mam taka na sprzedaz.

Kurtawa z Hein Gerricke, w przyzwoitym stanie, czarna mocna skora.

Kupowalem na siebie z allegro, ale okazala sie za mala, wiec ja jej nie uzywalem. Ale jest uzywana of korz - przez poprzednika :).

Mam 185cm, waze 70 kg, a wiec malo. Jestem dosyc chudy...

Tak byla opisana na allegro:

Kurtka motocyklowa skórzana firmy HEIN GERICKE. Na metce widnieje rozmiar 54 - w rzeczywistości jest to rozmiar S/M.Kurtka wykonana z wysokogatunkowej, czarnej skóry. Posiada wzmocnienia na łokciach, ramionach, pas nerkowy. Na dole kurtki wszyty zamek umożliwiwający dopięcie spodni. Kurtka jest ocieplona. Długość kurtki z tyłu mierzona od kołnierza wynosi 60cm. Długość kurtki z przodu 50cm. Długość rękawa mierzona od wszycia kołnierza 19+62cm. Długość wewnętrzna rękawa 48cm. Obwód w klatce piersiowej 104cm. Obwód na dole kurtki ok. 94cm. Kurtka używana - stan bardzo dobry.

 

Jak jestes zainteresowany, to krzycz :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...