Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu w Poznaniu


kris02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem na onecie to pogoda 23 kwietnia my być nie za ciekawa-może troszke padać a temperatura ok 10st

Też sprawdzałem tam pogodę i liczę, że jeszcze coś się zmieni. Przyjadę do Poznania w piątek i jazda ponad 130 kilosów w deszczu nie jest zbyt zachęcająca, ale jakoś dam radę :) Z cukru nie jestem :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ pojawiły się kolejne wątpliwości ludzie poraz kolejny potwierdzam

TERMIN:23-04-2005

Wielkopolskie Rozpoczecie Sezonu nad Malta. Godzina 10:00 zbiorka. Organizator MotoMagneto-Poznan

trąbią juz nawet o tym w radiu spodziewają sie przyjazdu około 1200maszyn

około 12godz planowany jest postuj parady na Starym Rynku

więc impreza zapowiad sie naprawde super nie ma co do KRAWACIARZY jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!! Mam tylko jedno pytanie z której strony to będzie na malcie? Z tamtej strony co jest ten wielki ekran? Jeśli tam to któredy wjechać?

 

Ze strony MotoMagneto:

Otwarcie ma się odbyć 23 kwietnia' date=' wstępny plan: zbiórka o 10:00 na Malcie pod trybunami, wjazd na Maltę od ulicy Warszawskiej/Krańcowej (Nowe Zoo)

[/quote']

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony MotoMagneto:

Cytat:

Otwarcie ma się odbyć 23 kwietnia' date=' wstępny plan: zbiórka o 10:00 na Malcie pod trybunami, wjazd na Maltę od ulicy Warszawskiej/Krańcowej (Nowe Zoo) [/quote']

 

Boniek weszłem na stronę MotoMagneto i tam nic nie pisalo o rozpoczeciu sezonu.

 

A jeśli chodzi o wjazd nad Malte to już wiem Warszawska potem Krańcowa. A dalej... Co dalej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to info było jeszcze na ich stronie. Na bank będzie na Malcie taki ruch, że ciężko będzie nie trafić w miejsce zbiórki. Osobiście będę stacjonować :) na Wichrowych Wzgórzach u kobitki ;) Rano w sobotę zjawię się na Malcie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to info było jeszcze na ich stronie. Na bank będzie na Malcie taki ruch' date=' że ciężko będzie nie trafić w miejsce zbiórki. Osobiście będę stacjonować :) na Wichrowych Wzgórzach u kobitki ;) Rano w sobotę zjawię się na Malcie.[/quote']

Boniek-masz laske na Wichrowym i dopiero teraz to mowisz?? Toz to rzut kamlotem ode mnie! Oj reprymenda powinna byc ;) Jeszcze powiedz ze czesto tam bywasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości się spytam co jest planowane w trakcie Otwarcia? Jakieś rozrywki na Rynku czy po prostu wszyscy tam dojeżdżają i to wszystko?

I co z tym spotkaniem wcześniejszym przed Maltą? Spotykamy się gdzieś?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MOGE BYC!!! no rozpoczeciu sezonu :cry: :P

Musze wyjechac na weekend ;) a to moj pierwszy sezon i nawet go nie rozpoczne :evil2:

Chyba sie zaplacze na smierc ;) :cry: :x :?

A tak chcialem wziac udzial w paradzie... no ale coz pozostaje mi zyczyc Wam Panie i Panowie milej zabawy.

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!! :P :P :P ;) :P

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości się spytam co jest planowane w trakcie Otwarcia? Jakieś rozrywki na Rynku czy po prostu wszyscy tam dojeżdżają i to wszystko?

I co z tym spotkaniem wcześniejszym przed Maltą? Spotykamy się gdzieś?

Rok temu na Starym rynku tylko był postój ok. godziny.Co do spotkania to można by się spotkać np. o 10 na stacji Esso koło Śródki i potem też stanąć w jakimś charakterystycznym miejscu(koło tablicy wyników albo jakoś tak) :?: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...