Skocz do zawartości

dekielek silnika kolor


darekc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yogi, już Ci szczegółowo opisałem na GG, jak to zrobić i mam nadzieję, że sobie z tym poradzisz:D

 

Co do spray'ów, to można zrobić to tak:

 

Idziesz do dobieralni, nabijają Ci wybrany lakier w puszkę.

Jeżlei metalik, to można na dwa sposoby: baza i klar w jedną puchę, lub osobno baza i osobno klar(to pierwsze rozwiązanie nieco gorsze)

 

Jest to taki sam lakier jaki byś Yogi nalał sobie do pistoletu i nie wiem w czym tutaj tkwi problem.

 

Chyba, że wszyscy wychodzą z założenia, ze nabita puszka ma mniejsze ciśnienie niż to panujące w pistolecie i stąd(niby)gorszy efekt. Z drugiej strony spróbujcie wylać bezbarwny z pistoletu pod dużym ciśnieniem na zacisk hamulcowy:D

 

Życzę powodzenia..........ale w jego wycieraniu z zacisku i podłogi;)

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.fantachrome.pl

 

Tam możesz polakierować wiele rzeczy, nie tylko lagi, bardzo ciekawą techniką.

 

Zobacz zakładkę LAKIERNIE i tam są adresy lakierni.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z drugiej strony spróbujcie wylać bezbarwny z pistoletu pod dużym ciśnieniem na zacisk hamulcowy:D

 

Życzę powodzenia..........ale w jego wycieraniu z zacisku i podłogi;)

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

 

Nie widzę żadnego związku zrobienia zacieków z lakierowaniem zacisków hamulcowych czy czegokolwiek innego. Czy chodzi Ci o to że kształt skomplikowany, że mały element, czy o coś jeszcze innego? Mam w pracy lakiernię i lakierników którzy znają swój fach i nie zauważyłem żeby mieli kłopoty z zaciekami. Malują nawet bardzo małe i skomplikowane elementy bezbarwnym lakierem i NIGDY nie widziałem żeby wycierali po tym podłogę z zacieków. Sądzę ze kłopot tkwi w czym innym.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza Avalon, tylko gdyby Yogi był lakiernikiem, to nie zadawałby takich pytań. Chciałem tylko przestrzeć przed ewentualnymi błędami ludzi nieco mniej wprawionych czy obytych z tym fachem:lol:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem powyżej , moge tylko dodac że przy malowaniu aluminium lakierem bezbarwnym, należy pokryc malowany przedmiot cienką warstwą podkładu bezbarwnego do aluminium. Wyeliminujemy pózniejsze odłażenie lakieru oraz ułatwimy sobie malowanie ( zacieki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...