Skocz do zawartości

Honda czy Yamaha. 50 czy 80 ccm


Rekomendowane odpowiedzi

nie pomysleliscie ze moze chlopak nie bedzie robil A1?!? chce sie pewnie poprostu nauczyc jezdzic a potem w wieku 18 zrobic prawko A i kupic porządną kosiarke, ja przynajmniej bym tak zrobil:P chociaz wiem jak sie to ciezko czeka :)

 

przeciez dt maja główną blokade w tlumiku, wiec jak zmienil na sportowy to pozbyl sie automatycznie blokady, sa jeszcze inne ale po zdjeciu tej moto ma ok 22-24 KM, a jeszcze tlumik jest sportowy... no nie pie*dol ze tobie ta ts chodzi lepiej ?:| albo on nie odkreca manetki ? albo moze ma ta dt zarznieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dt maja główną blokade w tlumiku, wiec jak zmienil na sportowy to pozbyl sie automatycznie blokady, sa jeszcze inne ale po zdjeciu tej moto ma ok 22-24 KM, a jeszcze tlumik jest sportowy... no nie pie*dol ze tobie ta ts chodzi lepiej ? albo on nie odkreca manetki ? albo moze ma ta dt zarznieta?

Tu sie mylisz bo jezeli jest zblokowana maksymalnie na zaworze wydechowym to ma koło 16-17 i nie ciagnie powyzej 7 tyś obrtów do tego są 2 rodzaje blokad CDI zaezy który rok tradisz i na jaki rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie tak jak mowi Strzalek. Po co bym mial sciemniac?? Mam w tym jakis interes?? POzatym on nie "macha" tak biegami jak ja :D. Ja wrzucam przy 50km/h juz 6 bieg i jak dobrze pojdzie to poleci na maksa 90km/h. Pozatym sucha Ts wazy 78kg. i to jest jej plus :). Ja proponuje koledze kupic zablokowana 125cc (zazwyczaj te z blokada sa w super stanie silnikowym) i powoli rozblokowywac motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...