Skocz do zawartości

złota rada... nigdy nie dawaj sie zjechac...


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny i motocykla sie nie pozycza.

 

Lecz jest jeden wyjątek Dziewczyne można ,motocykla nie. ;P

 

Ale tak powarznie to tez mam czasami takie podbramkowe sytuacje gdzie niewolno i niewypada powiedzieć NIE. I to jest najgorsze....

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moze bede juz mial poskladany motor!! tzn moze nie bedzie to idealne bo plastiki (w tym liczniki) beda posklejane ale beda juz lagi i kolo ! takze moze jutro wieczorem juz bede latał, oby tak bylo jutro postaram sie dac znac co i jak

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec, kolo i lagi odebrane jednakze nie mieli tarczy hamulcowej:( kurde motor poskladany gotowy do jazdy gdyby nie ta tarcza:( jezeli ktos ma do sprzedania to prosze o kontakt

kurde ferie mam a tu chyba nie bede jezdzil, trzeba na szybko tarcze, tylko skad :D

bo podobno jak tą sie wyprostuje to moga powstac jakies mikro szczeliny i jak sie zagrzeje moze sie zlamac i bloknie w zacisku i "fikołek" do przodu, hmm w poniedzialek kumpel zajedzie do takich gosci z ta tarcza i moze cos zrobia

ma ktos moze "dizmar" (czy jak to sie tam pisze-taka gazeta z ogloszeniami) moze tam cos bedzie(tak mi mowil kumpel) jezeli ktos ma to bede wdzieczny jezeli raczy poszukac,

dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, stalo sie to co mialem nadzieje sie nie stanie, a mianowicie znalazlem drobne odpryski lakieru w dolnej czesci główki :cry: nie jest tego duzo ale zawsze... ;) oznacza to ze głowka poszla :| od dzisiaj motor stoi w domu, przejechalem 5 km tylko na tylnim hamulcu, nawet musialem pchac z 200 m bo paliwa braklo :? heh no nic... podczas jazdy nie czulem zadnego znoszenia motocykla ani nic, no wiec zakupie tarcze no i potem udam sie do bielska na laserowe mierzenie ramy, no a potem prostowanie :P

motor kupilem w sierpniu i byl w stanie idealnym jeszcze ostatniego dnia 2004 roku... no ale coz, nie zycze nikomu takich przygód :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh znowu mój post =) no ale coż musze sie pochwalic 8)

dzis juz nareszcie jezdzilem, wpadl po mnie kumpel no i jedziemy, wyjechalismy jakies 10 km no i dupło sniegiem i nas zasypalo 8O , na dwupasmówce 20 cm sniegu 8O (masakra)jechac sie nie dalo ;) jechalismy zawrotną szybkoscia 30-40 km/h - chyba i tak za duzo, przyszedł mróz i zrobilo sie slisko jak skur*ysyn, zaliczylem jedną glebe, naszczescie chyba zadnych strat poza lekko odartym kolanem, jezdze narazie bez przedniego hamulca, a tarcze juz zamowilem w larssonie i maja mi ja przyslac na poczatku lutego, z dzisiejszej jazdy jestem mimo wszystko zadowolony bo byla to pierwsza moja jazda od 3 tygodni... 8) jednakze musze przyznac ze nie jezdzilo sie za fajnie bo co chwile motor wpadal w poślizg, nawet przy zredukowaniu biegu na nizszy doslownie tylne kolo tracilo przyczepnosc, a to wkoncu dwusuw:> ok koncze bo juz nie wiem co pisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy skomentował jak umiał i mógł a teraz tylko czyta się dalsze etapy historyjki. Wygląda na to, że jakoś konika reanimujesz. Powiedz tylko co z tą ramą? Nie oczekuję odpowiedzi w stylu Tomasza Lisa - bo jego program moim zdaniem jest dośćniskich lotów :P To tak na marginesie. Trzymaj się i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tylko co z tą ramą?

znalazlem minimalne odpryski lakieru w dolnej czesci glowki, minimalnie napewno bedzie krzywa, jednakze jak jade i puszcze kierownice nie znosi na boki, wogule gdyby nie odpryski to mysle ze bym sie nie skapowal ze ramia jest minimalnie krzywa, jak bedzie troche funduszy to udam sie na laserowe mierzenie i moze prostowanie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...