Skocz do zawartości

DT- wydech i inne sprawy


LukaszO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie co do dzwięku wydawanego przez Dt, moja jest bardzo cicha...... normalnie tylko szumi, wyjołem jeden dławik z koncówki, i chodzi ciut głośniej.... ale to jeszcze nie to..., chciałbym żeby pierdziała... jak na sportowym wydechu, ale na sportowy nie mam kasy, dlatego myślałem nad założeniem końcówki od crossa 2t[cr125 czy kx 80] co się trafi, i dopaswać, jakie będą efekty?mocniejsza? bedzie miał taki dzwiek jak cross ? czyli ze nie da sie jezdzic po miescie... czy cichszy ? próbował ktoś?chyba to nie szkodzi niczemu? co innego zrobić żeby dt pierdziała??

ile jest warta taka uzywana koncowka od crossa? ogladalem od cr125,

 

jeszcze jedna sprawa : mam beben z przodu, i jak chce tarcze to musze kupic zaciski, zbiorczniek, felge i tarcze ? czy cos jeszcze ?

 

jak podwyższyc dt ? przod podpompuje.... ale co z tylem? moja jest ciut wieksza od simka....a chce zeby byla duzo wyższa...

 

chce pomalowac dt, ile to bedzie mniej wiecej kosztowalo ? malowal juz ktos? nie ma duzo rys czy cos, ale jest orginalnie tak : kanapa czerwona, a rama i plastiki biale, fajnie bedzie wygladala z czarnymi plastikami ?waszym zdaniem,

 

moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc jak ustawic dawke oleju ?? wiem gdzie jest dozownik itp, odkrecalem ten plastik kolo silnika, ale nie wiem jak ustawic to... zeby bylo dobrze,

 

 

jeszcze jedno, jak wzucic moto na allegro??albo moze wzucil by ktos z was? bo mam opis juz i linki do zdjęc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sportowy wydech - pierdziawa. dzwięk beznadziejny, duzo gorszy niż na zwykłym wydechu

 

jeszcze jedna sprawa : mam beben z przodu, i jak chce tarcze to musze kupic zaciski, zbiorczniek, felge i tarcze ? czy cos jeszcze ?

...i lagi . jesli lagi nie bedą pasowały w orginalne pólki to pólki tez trzeba bedzie dac inne

 

jak podwyższyc dt ? przod podpompuje.... ale co z tylem? moja jest ciut wieksza od simka....a chce zeby byla duzo wyższa...

dt mają na centralnym amortyzatorze mozliwosc przekręcenia pokrętła a tym samym podwyzszenia tyłu

 

chce pomalowac dt, ile to bedzie mniej wiecej kosztowalo ? malowal juz ktos? nie ma duzo rys czy cos, ale jest orginalnie tak : kanapa czerwona, a rama i plastiki biale, fajnie bedzie wygladala z czarnymi plastikami ?waszym zdaniem,

koszt lakierów i uelastyczniaczy to około 200 zł. dolicz do tego nastepne tyle za robocizne a nawet więcej

hmmm rama biała, plastiki czarne a siedzenie czerwone?? kaszana. lepiej zostaw białą i załatw jakies fajne naklejki (najpierw dowiedz sie ile kosztuja w serwisie, gwarantuje że szkęka opada)

malowanie ramy jest najdroższe. kumpel w swojej malował- 130 zł (farba gratis) ale musiał ja sam przygotowac pod malowanie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panowie, kiedy uświadomicie sobie, że wydech, to nie tylko kawał rury i dzwięk... a w 2s, to jest prawie tak ważny jak ustawienie rozrządu w 4s.

Nie zmieniaj wydechu bo na 90% uzyskasz pogorszenie warunków spalania i kijowy dzwięk. Zubożysz mieszanke i ypalisz dziurkę w tłoczku. Uświadom sobie że to jest 125, to nigdy nie będzie pięknie brzmiało.

 

2. Oprócz tego co napisał kolega powyżej dodam, że golenie muszą mieć łapy do mocowania zacisków, twoje pewnie nie mają.

 

 

PS. Poszukaj sobie posta na temat zjawisk falowych w wydechu... ostatnio była tutaj ostra dyskusja n ten temat... wiele się z tamtąd dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co napisał kolega powyżej dodam, że golenie muszą mieć łapy do mocowania zacisków, twoje pewnie nie mają.

własnie dlateego napisałem że trzeba je wymienic tylko zapomniałem napisac dlaczego :oops:

 

OK, poczytałem troche o zjawiskach falowych, niektórych spraw do konca nie rozumiem ale najwazniejsze jest chyba to , że nie bede próbował kombinowac z wydechem :P

 

na rozluznienie atmosfery jeszcze jedno pytanie : czy istnieje możliwosc zainstalowania systemu NITRO w 2T i czy trzeba pózniej wymienic wydech :?: <ŻART> :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...