Skocz do zawartości

Virago 535 - a moze "sabat"?


x. Maślak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W takim razie chyba powróci temat zlotu Virówek' date=' bo będzie okazja porównać trochę sprzętów i wtedy już wiemy co trzeba naprawić [/quote']

 

No wlasnie - Zlot Virowek. Co sie stalo z tym pomyslem... bo mam dziwne wrazenie ze umarl smiercia naturalna

kurcze trzeba się zjechać w jedno miejsce i już

już była taka propozycja ale może podam raz jeszcze - 24-26 czerwca 2005 w okolicach Łodzi więcej pod linkiem http://www.ironhorse.lodz.pl/widlak/widlak2005_jpk.htm

to w miarę centralna część kraju więc może byśmy się zjechali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, odrabiam zaległości i wspaniały temat, jestem też za Sabatem, niestety w okolicy 24-26 czerwca planuję Ostródę.

Misiek_Virago535, jeżeli będziecie organizowali coś u siebie daj znać na 4um lub na priv jestem z Garwolina to chętnie się wybiorę ze swoimi córkami(prawdziwymi). zapomniałem -jeżdżę Virówką 535 1990 rok drugi właściciel w kraju :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze trzeba się zjechać w jedno miejsce i już

już była taka propozycja ale może podam raz jeszcze - 24-26 czerwca 2005 w okolicach Łodzi więcej pod linkiem http://www.ironhorse.lodz.pl/widlak/widlak2005_jpk.htm

to w miarę centralna część kraju więc może byśmy się zjechali ??

Jezdem za !!!!!!

Kto jedzie?? Moze bysmy sie jakos umowili ja chetnie pokaze sie na tym zlociku!!

Mam tylko 100 km i chetnie bym sie wybral jak ktos jedzie to niech da znac to moze sie jakos zgadamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...