Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co tam swieta sa w niedziele co bedziesz w sobote robil walal sie po domu i kobiecie zawadzal

ja jak nie bedzie padal deszcz to siadam na motor jak kts chetny to o 16 w michalkowie bede

 

ps.

wybiera sie ktos 23 do czestochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to sie juz te daty tych świąt konkretnie poj**ały....ja myślałem że to jakoś od piątku do soboty te święta... (wybaczcie brak wiedzy o świętach, ale jestem wierzący nie praktykujący:P:P)....ale mniejsza o to:)

Konkretnie no to sobota (22.04.2006) o 16 w Michalkowie, ja już powiedzialem chlopakom żeby byli o tej 16 w sobote i będą, i mam nadzieje ze wy też dacie rade!!!!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Co do lasek to "jak se przywieziesz to będa":crossy:))

Ja tam mam zamiar zabrac jedną panne:D A oznaczać motocykli nie musimy! To jest lotnisko czyli duży plac wiec sie znajdziemy bez problemu:)Spotkamy sie, zrobimy jakas trase a potem sie umowimy na niedziele na ognisko! jest mozliwosc zrobic ognisko na lotnisku tylko ze trzeba zagadac z tym kolesiem co to tam siedzi i pilnuje na lotnisku!! To bysmy se zrobili ognisko w niedziele na lotnisku, nop chyba ze w sobote bysmy zrobili! No ale to jest do dogadamnia:) Mam nadzieje ze przyjedzie sporo osob! Szkoda ze na forum nie udzielaja sie juz osoby ktore pisaly posty w zeszlym roku:(( Wtedy bylo wiecej chetnych do spotkania, a teraz pozostali tylko wytrwali motorzysci:) Sandra tez gdzies przepadla... szkoda:(

Mam nadzieje ze dzieki temu spotkaniu nabierzecie wiary w organizacje spotkan w Kaliszu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:P No ja mam kontakt z Sandra mam, ale raczej z nią nie gadam..

Ale dam jej znać:crossy: Wy też powiedzcie innym jak możecie! Ja będę na tym co na obrazku:)) A jak potem wybierzemy sie w traske to ja poproszę nie za szybko, bo silniczek na docieraniu mam:(( To tak z 70km/h bedziecie sie musieli ze mną czołgac:)

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...